Список вакансій в Костянтинівці

Список вакансій в Костянтинівці:

Підсобний робітник (4 173 грн.) Завдання та обов'язки: Виконує найпростіші роботи під час ремонту доріг, тротуарів.

Продавець-консультант (4 200). Компетентне ввічливе обслуговування відвідувачів в торговому залі. Надання грамотних консультацій з будь-яких питань, що стосуються продукції та здійснення покупки. Створення комфортних умов для вибору товару.

Продавець непродовольчих товарів (4 173). Повинен знати: асортимент, якісні характеристики товарів , правила продажу цих товарів та особливості продажу окремих товарів; правила торговельного обслуговування населення, матеріальна відповідальність. Магазин "Нова концелярія" пр.Ломоносова 142/1

Лікар-нарколог (4 173). Надання кваліфікованої лікувально-діогностичної,прфілактичної та консультативної наркологічної допомоги пркріпленому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу та вдома.

Лікар-психіатр (4 370). Надання кваліфікованої лікувально-діагностичної допомоги прикріпленому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу та вдома, впровадження нових мектодів профілактики, діагностики, лікування та діагностики хворих.

Продавець продовольчих товарів (4 200). Повинен знати: асортимент, якісні характеристики товарів , правила продажу цих товарів та особливості продажу окремих товарів; правила торговельного обслуговування населення, матеріальна відповідальність.

Вантажник (4 200). Здійснювати навантаження, перевезення, перенесення і розвантаження внутріскладського вантажу та інших товарно-матеріальних цінностей, його сортування, фасування, переважування вручну і із застосуванням найпростіших вантажно-розвантажувальних пристосувань.

Комірник (4 200). Приймає на склад, зважує, зберігає та видає зі складу матеріальні цінності; несе повну матеріальну відповідальність за матеріальні цінності.

Бухгалтер (4 300). Ведення бухгалтерського обліку, нарахування податків та зборів.

Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування (4 173). Бере участь у ремонті побутових газових плит, які не обладнані удосконаленими та автоматичними пристроями.

Лікар-фізіотерапевт (4 173). Обирає оптимальний фізіотерапевтичний комплекс. Надає швидку та невідкладну медичну допомогу. Проводить консультації за направленнями лікарів інших спеціальностей.

Лікар-педіатр (4 173). Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих дітей та підлітків.

Лікар-невропатолог (4 173).  Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації неврологічних хворих, надає їм швидку та невідкладну допомогу.

Бармен (4 200). Обслуговує споживачів: пропонує, показує, реалізує готові до споживання безалкогольні, слабоалкогольні напої -кафе "Челентано".

Лікар-інфекціоніст (5 015). Надання кваліфікованої медичної допомого населенню. Гепатологічний центр.

Завідувач відділення (5 517). Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню. Завідувач гепатологічного центру.

Лікар-ендоскопіст (5 015). Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню. Гепатологічний центр.

Лікар-гастроентеролог (5 015). Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню. Гепатологічний центр.

Лікар-інфекціоніст (4 684). Надання кваліфікованої медичної допомоги населенню (лікар-інфекціоніст дитячий).

Контролер водопровідного господарства (4 200). Повинен знати: будову і технічні характеристики водомірних лічильників усіх систем і калібрів, установлених на водопровідній мережі.

Інженер-будівельник (5 005). Організація та контроль за виконанням, будівельно-монтажних робіт на підпиємстві, здійснення безпосерньо виробничо- господарське керівництво на ділянці.

Інженер-технолог (5 195). Старший диспетчер. Розроблює технологічні нормативи, інструкції, схеми.

Слюсар-ремонтник (4 200). Виконує роботи з ремонту водопроводів та запірної арматури, виконує вибіркову ревізію хлоропроводів.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (4 200). Бере участь у поточному обслуговуванні електроустановок. Спостерігає за показаннями приладів.

Слюсар аварійно-відбудовних робіт (4 200). Виконує роботи з ремонту водопровідних мереж, конопатить, заливає свинцем або сірчистим сплавом розтруби труб діаметром до 300 мм.

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування (4 173). Виконувати роботи з монтажу та випробування вузлів водопровідної, каналізаційної опалювальної внутрішньої мережі в процесі виготовлені сантехнічних та опалювальних панелей та блоків.

Електрогазозварник (4 173). Зварює вироби, проводить газозварювальні роботи конструкцій у всіх положеннях.

Машиніст крана автомобільного (4 173). Керувати автомобільним краном під час будівельних,монтажних,навантажувально-розвантажувальних та ремонтно-будівельних робіт.

Майстер з експлуатації устаткування газових об'єктів (5 190). Бере участь у виконанні налагоджувальних, пускових, експериментальних та інших спеціальних робіт, а також у безпосередній експлуатації протягом визначеного періоду технологічного устаткування і його систем як на заново введених в експлуатацію, так і експлуатованих газових об'єктах.

Тракторист (4 173). Виконувати транспортні роботи на тракторі з додержанням правил дорожнього руху та правил перевезення вантажів.

Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин (4 173). Внесення квітанцій, показань за лічильниками, змін по особовим рахункам абонентів.

Електромонтер з обслуговування і ремонту установок захисту від корозії підземних трубопроводів (4 869). Розбирає, здійснює капітальний ремонт,налагоджує схеми і усуває дефекти у складних пристроях засобів захисту та приладах автоматики.

Водій автотранспортних засобів (4 173). Керує автомобільними транспортними засобами, які відносяться до категорії "Е", за різних дорожніх умов. Виконує вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу.Забезпечує належний технічний стан автотранспортного засобу.

Підсобний робітник (4 173). Виконання підсобних та допоміжних робіт, вантаження, вивантаження, переміщення, перевезення вантажів.

Машиніст автовишки та автогідропідіймача (4 173). 

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (4 173). Ремонт карбюраторних, дизельних та тракторних автомобілів.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (4 323).  Ремонт і обслуговування електроустаткування.

Машиніст екскаватора (4 173). Керує екскаватором під час пересування або маневрів. Регулює хід механізмів.

Монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії (4 173). Перевіряє ізоляційне покриття трубопроводу візуальним та інструментальним методами, визначає необхідність допоміжного захисту для окремих дільниць трубопроводу.

Інженер (5 244). Ремонт та обслуговування обладнання, попередження, виявлення і усунння технічних несправностей в роботі.

Вантажник (4 173). Вантаження та вивантаження вантажів.

Продавець непродовольчих товарів (4 173). Повинен знати: асортимент, якісні характеристики товарів , правила продажу цих товарів та особливості продажу окремих товарів; правила торговельного обслуговування населення, матеріальна відповідальність (магазин "Піраміда")

Інженер-будівельник (8 000). Організація та контроль за виконанням, будівельно-монтажних робіт на підпиємстві, здійснення безпосерньо виробничо- господарське керівництво на ділянці.

Провізор (4 500). Здійснює прийом рецептів, вимог лікувально-профілактичних установ, відпустку лікарських засобів і виробів медичного призначення відповідно до діючих правил, збереження лікарських засобів і виробів медичного призначення відповідно до їх фізико-хімічних властивостей і встановлених правил збереження.

Фармацевт (4 500). Приймання товару, його розподіл по місцях зберігання, забезпечення умов зберігання лікарських засобів і виробів медичного призначення. Реалізувати та проводити контроль якості лікарських засобів на стадіях зберігання і реалізації.

Оператор виробничої дільниці (8 000). Веде процес виробництва на автоматичній лінії.

Менеджер (управитель) із збуту (15 094). Приймання замовлень, пошук нових клієнтів, транспортно-експедиційне забезпечення перевезень, надання диспетчерських та інформаційних послуг.

Вантажник (8 500). Навантажувально-розвантажувальні роботи.

Підсобний робітник (4 173). Виконує підсобні та допоміжні роботи на виробничих дільницях та будівельних майданчиках.

Головний інженер (33 962). Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали.

Фахівець з рекреації (4 173). Повинен знати нормативно-методичні документи, вести пропаганду природоохоронних знань,співпрацювати із засобами масової інформації.

Інспектор з охорони природно-заповідного фонду (4 173). Безпосередньо бере участь в роботі служби держохорони природно-заповідного фонду, попереджує та упереджує порушення на природно-заповідних об'єктах, приймає участь в проведенні рейдів, складає протоколи, акти про адміністративні порушення, забезпечує виконання режиму охорони території парку та інше.

Інспектор з охорони природно-заповідного фонду (4 173).  Безпосередньо приймає участь в роботі служби держохорони природно-заповідного фонду, попереджує та упереджує порушення на природно-заповідних об'єктах, приймає участь в проведенні рейдів, складає протоколи, акти про адміністративні порушення, забезпечує виконання режиму охорони території парку та інше.

Вихователь (4 173). Здійснює ретельний нагляд за довіреними йому дітьми в суворій відповідності до вимог інструкції з охорони життя і здоров'я дітей в приміщеннях установи та на дитячих прогулянкових майданчиках.

Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції (4 173). Налагоджує, регулює і ремонтує напівавтоматичні і автоматичні лінії та окремі машини і автомати.

Менеджер (управитель) із збуту (4 173). Організовує та координує збутову діяльність відповідно до замовлень і укладених договорів, забезпечує постачання продукції, що випускається, споживачам у встановлені терміни в повному обсязі.

Вантажник (4 173). Вантаження та вивантаження вантажів.

Варник рідкого скла (4 200). Варка рідкого скла на автоклаві під тиском.

Оператор верстатів з програмним керуванням (8 695). Веде процес оброблення з пульта керування простих деталей за 12-14 квалітетами на налагоджених верстатах з програмним керуванням з одним видом оброблення.

Гравер (4 173). Виконує на верстаті за кресленнями і художніми рисунками особливо складні гравірувальні роботи високої точності з художнім зображенням.

Менеджер (управитель) з персоналу (5 720). Організує роботу з персоналом відповідно із загальними цілями розвитку підприємства.Забезпечує укомплектування підприємства працівниками необхідних професій, спеціальностей і кваліфікаці.

Інженер-будівельник (4 530). Організація та контроль за виконанням, будівельно-монтажних робіт на підпиємстві, здійснення безпосерньо виробничо- господарське керівництво на ділянці.

Майстер (6 215). Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю складально-механічної ділянки.

Комірник (4 250). Комірник матеріального складу,приймає на склад, зважує, зберігає і видає зі складу різні матеріальні цінності. Перевіряє відповідність цінностей, які приймає, супровідним документам.

Економіст (4 600). Виконує роботу щодо здійснення економічної діяльності підприємства.

Оператор пульта керування (4 173). Повинен знати: схему технологічного процесу; принцип роботи автоматики та блокування; розташування технологічного обладнання та аспіраційних систем, режим роботи; правила користування засобами вимірювань та сигналізацією пульта керування; системи сигналізації та зв’язку.

Вантажник (4 173). Здійснювати навантаження, перевезення, перенесення і розвантаження складського вантажу -розташовувати і закріплювати вантажі на складах і на транспортних засобах при транспортуванні.

Майстер (7 000). Організація роботи виробництва.

Укладальник-пакувальник (4 173). Пакування готової продукції до тари.

Знімач скла й скловиробів (4 173). Накладанням листів скла,важкі умови праці.

Підсобний робітник (4 173). Виконання підсобних та допоміжних робіт, вантаження, вивантаження, переміщення, перевезення вантажів,фізичне навантаження.

Машиніст крана (кранівник) 4 173. Керування портальним краном (робота на висоті).

Мідник (8 000). Виготовляє мідне обладнання для металургійних печей. Виконує згинання труб діаметром до 50 мм. Виконує паяння припоями різноманітних з'єднувальних деталей товщиною більше 1 мм. Виконує запаювання кінців мідних труб, призначених для роботи під тиском. Здійснює гідравлічне та пневматичне випробування посудин та арматури.

Плавильник металу та сплавів (10 000). Веде плавку металів та їх сплавів з відливки в заготовку. тел. 0993830956 Тетяна Вікторівна

Волочильник (7 000). Виготовлення мідних та латунних профілів,виконує волочіння фасонних профілів з прутків простого перерізу.

Слюсар-інструментальник (8 000). Виготовлення та коригування пресової оснастки для волочильного виробництва, ремонт прес-форм.

Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування (10 000). Бере участь у ремонті побутових газових плит, які не обладнані удосконаленими та автоматичними пристроями. Пропарює внутрішні порожнини балонів для скрапленого газу з наступним продуванням інертним газом.

Інженер з експлуатації устаткування газових об'єктів (15 500). Постійний технічний нагляд безпечної, безаварійної роботи газового господарства.

Підсобний робітник (4 300). Виконання підсобних та допоміжних робіт, прибирання службових приміщень.

Різальник скла (4 173).  Ріже скло заданих розмірів на різальних машинах різних типів.

Складальник скловиробів (4 173).Виготовлення скловиробів та їх складання, дотримуватися правил техніки безпеки.

Головний маркшейдер (11 000). Проведення маркшейдерських вимірів, робота з документами, підготування звітів.

Електромонтажник з кабельних мереж (4 500). Монтаж зовнішніх та внутрішніх мереж, кабельних ліній.

Машиніст крана (8 000). Навантаження сипучих вантажів.

Складач поїздів (8 100). Керує рухом маневрового локомотива через радіозв'язок, подає ручні та звукові сигнали.

Кухар (4 173). Готує страви та кулінарні вироби, які потребують кулінарної обробки; формує та панірує напівфабрикати.

Практичний психолог (4 500). Психологічний супровід дітей дошкільного віку.

Сестра медична (4 800). Проводить прості діагностичні, лікувальні і фізіотерапевтичні процедури.Складає добові меню та виписує порційні вимоги.Володіє прийомами реанімації, вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, утопленні, механічній асфіксії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах. Веде медичну документацію.

Телефон рекрутера Костянтинівського Центру зайнятості (06272) 2-76-2. 

костянтинівка новини центр зайнятості вакансії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальность
(0 оцінок)
Изложение
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
На гербі Костянтинівки зображено фонтан. Але на території міста немає жодного діючого фонтана. Для того, щоб побачити як виглядають справжні, а не намальовані фонтани, місцеві мешканці разом зі своїми дітьми, друзями, родичами змушені їхати у сусідні міста. У попередньому матеріалі ми публікували як виглядають фонтани Костянтинівки. Можна прочитати за посиланням. У місцевому парку культури фонтан є, до нього підведено комунікації, але конструкція фонтану в...
Суспільство
Кандидати у народні депутати напередодні виборів до парламенту максимально використовують засоби масової інформації, щоб влаштувати піар. Як їм допомагають журналісти і редактори місцевих ЗМІ, чи законний цей піар і хто може покарати за таку “псевдожурналістику”, читайте далі Власники медіа на Донбасі і наближені до них кандидати максимально використовують ЗМІ у період передвиборної кампанії. Роблять це часто з порушенням законодавства, натомість журналіст...
Суспільство
Викладач української мови та літератури Надія Зубатюк запрошує мешканців та гостей Костянтинівки в розмовний клуб української мови. Усі, хто хоче почати розмовляти українською, не знає з чого почати, шукає однодумців запрошують в клуб. Кожної п’ятниці о 16:30 в Костянтинівській публічній бібліотеці. Під час зустрічей учасники розмовлятимуть на різні теми, які їх можуть зацікавити: 1. Зміни в українському правописі. Хто за, а хто проти? 2. Як працюватиме мо...
Суспільство
З 00:01 21 липня розпочинається безтрокове перемир’я на Донбасі. Про це домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську. Представник ОБСЄ Мартін Сайдік розказав про це під час переговорів  щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Зазначається, що сторони також домовилися про механізми контролю за дотриманням пермир'я і про дисциплінарні заходи в разі його порушень; про відмову від наступальних дій і диверсійних операцій. Унаслідок конфлікту...
фотофакт
У Костянтинівці почали відновлювати тротуар на перехресті пр. Ломоносова та вул. Богдана Хмельницького. Нагадаємо, що минулого року на цьому перехресті замінили старий світлофорний об’єкт. Замість нього встановили сучасний зі звуковим сигналом. Крім, цього мали облаштувати тротуар з пандусом. Роботи повинні були закінчити у грудні 2018 року, але не встигли. Ремонт з відновлення тротуару відновили у липні 2019 року.
Суспільство
Станом на 17 липня 2019 управлінням соціального захисту населення Костянтинівської міської ради прийнято 461 заява від батьків та законних представників про намір оздоровлення: - 366 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; - 95 дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми. На оздоровлення вже відправлено 149 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: - ДПУ «МДЦ «Артек» - 10 дітей (з них 1 дитина-сирота, 3 дитини з баг...
Суспільство
Сьогодні, 17 липня, співробітники 16 державного пожежно-рятувального загону м. Костянтинівки провели інформаційно-роз`яснювальні заходи з представниками виборчої комісії. Подібні заходи необхідні для збереження здоров’я та життя людей, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у приміщеннях, які планується використовувати для голосування під час позачергових виборів народних депутатів України.
Кримінал
У Костянтинівці затримали групу наркодилерів, повідомляють в поліції. Збір доказів та підготовка операції тривали кілька місяців у режимі таємності. П’ятеро раніше судимих осіб займалися збутом важких наркотиків – метадону та метамфетаміну на території міста Костянтинівки. В спецоперації брали участь працівники управління протидії наркозлочинності та детективи слідчого управління поліції Донецької області, Донецького управління Департаменту внутрішньої без...
Суспільство
5 років тому, 17 липня 2014 року, російським зенітним ракетним комплексом "Бук” неподалік села Грабове Шахтарського району Донецької області було збито пасажирський літак "Boeing” 777 авіакомпанії "Malaysia Airlines”. В результаті трагедії загинуло 298 осіб. Серед них було 80 дітей. Першими в той день про падіння літака повідомили підконтрольні бойовикам ресурси, заявивши, що був збитий український транспортний літак АН-26. Пізніше, коли з'ясувалося, що лі...