Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа»

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», Оніпченко Кристина

Проект «Безпечна і дружня до дитини школа» впроваджено у 7 закладах освіти Донецької області. Одним із них є Костянтинівській ДНЗ № 31 «Мир». Це єдиний дитсадок, залучений до проекту в області.

Поділитися досвідом дошкільники запросили до себе учасників та партнерів.

10 червня у гості приїхали понад 30 гостей, які теж впроваджують цей проект.

Гостей зустріли вихователі, діти та завідувачка закладу, пані Оксана. Усі присутні разом виконали ранкову руханку. Зарядилися енергією на увесь день.

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-1 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-2 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-3

У музичній залі навчального закладу відбулася презентації роботи дитсадка №31 «Мир» у проекті «Безпечна та дружні до дитини школа. Що було зроблено протягом року гості дізналися від завідувачки закладу, команди супроводу та батьків.

Після презентації учасники об’єдналися у три локації, де було озвучено результати проекту за провідними стандартами індексу безпеки закладу, по яким він вважається безпечною та дружньою. Було представлено «Чек-лист щодо адаптації дитини до дитячого садка» та Мапа «Безпечний шлях до закладу», брендбук та концепцію розвитку закладу,які були розроблені вихователями та батьками.

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-4 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-5 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-6 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-7 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-8

Завершальним етапом стала екскурсія Костянтинівським ДНЗ № 31 «Мир». Присутнім показали мультисенсорний центр, інклюзивні групи, нове мультимедійне обладнання.

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-9 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-10 Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-11

«Проведено велику роботу із впровадження проекту» - відмітили партнери пані Світлана Стукало ЮНІСЕФ та пані Вероніка Андрєєнкова - директор департаменту профілактики, освіти та медіації, ГО «Ла Страда-Україна».

У перспективі планують виконати кроки із розвитку садка: обладнати міні-стадіон на подвір’ї дошкільного закладу та відновити роботу басейну.

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-12
костянтинівка новини дитячий садок мир проект безпечна дружня до дитини школи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі