• Головна
  • Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа»
10:06, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту «Безпечна і дружня до дитини школа»

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту  «Безпечна і дружня до дитини школа»

Проект «Безпечна і дружня до дитини школа» впроваджено у 7 закладах освіти Донецької області. Одним із них є Костянтинівській ДНЗ № 31 «Мир». Це єдиний дитсадок, залучений до проекту в області.

Поділитися досвідом дошкільники запросили до себе учасників та партнерів.

10 червня у гості приїхали понад 30 гостей, які теж впроваджують цей проект.

Гостей зустріли вихователі, діти та завідувачка закладу, пані Оксана. Усі присутні разом виконали ранкову руханку. Зарядилися енергією на увесь день.

У музичній залі навчального закладу відбулася презентації роботи дитсадка №31 «Мир» у проекті «Безпечна та дружні до дитини школа. Що було зроблено протягом року гості дізналися від завідувачки закладу, команди супроводу та батьків.

Після презентації учасники об’єдналися у три локації, де було озвучено результати проекту за провідними стандартами індексу безпеки закладу, по яким він вважається безпечною та дружньою. Було представлено «Чек-лист щодо адаптації дитини до дитячого садка» та Мапа «Безпечний шлях до закладу», брендбук та концепцію розвитку закладу,які були розроблені вихователями та батьками.

Завершальним етапом стала екскурсія Костянтинівським ДНЗ № 31 «Мир». Присутнім показали мультисенсорний центр, інклюзивні групи, нове мультимедійне обладнання.

«Проведено велику роботу із впровадження проекту» - відмітили партнери пані Світлана Стукало ЮНІСЕФ та пані Вероніка Андрєєнкова - директор департаменту профілактики, освіти та медіації, ГО «Ла Страда-Україна».

У перспективі планують виконати кроки із розвитку садка: обладнати міні-стадіон на подвір’ї дошкільного закладу та відновити роботу басейну.

Костянтинівський дитсадок «Мир» прийняв учасників проекту  «Безпечна і дружня до дитини школа», фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #дитячий #садок #мир #проект #безпечна #дружня #до дитини #школи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...