• Головна
  • У Костянтинівці відбувся практичний семінар-тренінг з протидії домашнього насильства
14:07, 7 червня 2019 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці відбувся практичний семінар-тренінг з протидії домашнього насильства

У Костянтинівці відбувся практичний семінар-тренінг з протидії домашнього насильства

6 червня в Костянтинівській міськраді відбувся практичний семінар-тренінг з протидії домашнього насильства та профілактики гендерно-обумовленого насильства.

В ході семінару були розглянуті види насильства, продемонстровано тематичний відеоролик, переглянуті статистичні дані стосовно домашнього насильства в Україні за 2018 рік, надані інформація, методичні рекомендації практичні поради БФ «Слов`янське серце» щодо налагодження, удосконалення та відпрацювання механізму взаємодії між структурами, які задіяні в профілактиці та попередженні та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

В практичному заході взяли участь члени Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми , відповідальні особи медичних закладів міста, комунальних соціальних закладів, заступники директорів з виховної роботи та психологів середньо-спеціальних учбових закладів м. Костянтинівки.

Між представниками БФ «Слов`янське серце» і учасниками практичного семінару відбулась активна дискусія з питань проблем у даному напрямку роботи.

Організатори заходу: Благодійний фонд «Слов`янське серце» спільно з Костянтинівським відділом у справах сім’ї і молоді міської ради

24 червня відбудеться друга інформаційна сесія з протидії домашнього насильства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #семінар #протидія #домашнього #насильства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...