• Футбольна команда «Колос» Костянтинівського району стала чемпіоном області
12:52, 4 червня 2019 р.
Надійне джерело

Футбольна команда «Колос» Костянтинівського району стала чемпіоном області

30 травня на стадіоні «Прапор» у Краматорську проходив фінальний етап Чемпіонату Донецької області з футболу серед команд 2006-2007 р.н. та 2008-2009 р.н, повідомляє Костянтинівська РДА.

Старша вікова группа команди «Колос» потрапила в фінальну четвірку, хоча в своєму складі практично не має гравців 2006 р.н. У півфінальній грі футболісти поступилися 0:2 ДЮСШ з Мирнограда.

У віковій групі 2008-2009 р.н. хлопці обіграли ДЮСШ з м. Вугледар 4:1

У фіналі, перший тайм був рівний, але моментами суперник був ближче до успіху. Починаючи з другого тайму «Колос» повністю взяв гру під контроль.

Доля чемпіонства вирішувалася в серії після матчевих пенальті. Після п’яти ударів була нічия. Били до першого забитого. Доля чемпіонста вирішилася у восьмій серії.

Команда «Колос» Костянтинівського району перемогла та отримала звання чемпіона Донецької області.

Футбольна команда «Колос» Костянтинівського району стала чемпіоном області, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію