![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
10:34, 2 червня 2019 р.
Надійне джерело
На сайті Костянтинівської міськради з’явилася нова петиція щодо шкільного харчування
![На сайті Костянтинівської міськради з’явилася нова петиція щодо шкі... На сайті Костянтинівської міськради з’явилася нова петиція щодо шкільного харчування](/dist-assets/images/cap.jpg)
31 травня на сайті Костянтинівської міськради з’явилася нова петиція, автором якої є Миронов Денис Ігорович. Він пропонує мешканцям і керівникам міста долучитися до програми «Нове шкільне харчування» та впровадити використання нового «Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку» в середніх навчальних закладах Костянтинівки.
30 травня в нашому місті відбулася презентація цього збірника. Його презентував Євген Клопотенко – кулінарний експерт.
Рецепти, які наведені у посібнику Клопотенка мають дозвіл на використання за призначенням. Дозвіл надала державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Денис Миронов наголошує на тому, що впровадження меню з нового збірника рецептур в шкільних їдальнях, не передбачає додаткових фінансових витрат і розраховане на підставі існуючої середньої вартості харчування в день на одну дитину.
Детально ознайомитися з програмою «Нове шкільне харчування» можна на офіційному сайті проекту.
Підтримати петицію можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...