Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото)

Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото)

18 травня відбулося святкування Дня Європи. Обласний захід проходив у Бахмуті. На нього зібралися міста та райони Донеччини, які підготували фотозони, майстер-класи та виступи творчих колективів, частування національними стравами різних країн Європи.

На святі Костянтинівка представляла Румунію, Костянтинівський район представляв португалію. Була створена фотозона, організовано майстер-класи, творчі виступи. 

Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-1 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-2 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-3 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-4 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-5 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-6 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-7 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-8 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-9 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-10 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-11 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-12 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-13 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-14 Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото), фото-15
костянтинівка район новини день європи бахмут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі