![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
фотофакт
12:31, 19 травня 2019 р.
Надійне джерело
Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото)
фотофакт
![Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахм... Костянтинівка та район взяли участь у святкуванні Дня Європи в Бахмуті (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
18 травня відбулося святкування Дня Європи. Обласний захід проходив у Бахмуті. На нього зібралися міста та райони Донеччини, які підготували фотозони, майстер-класи та виступи творчих колективів, частування національними стравами різних країн Європи.
На святі Костянтинівка представляла Румунію, Костянтинівський район представляв португалію. Була створена фотозона, організовано майстер-класи, творчі виступи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...