Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури

Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури

В 2017р. в знак 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією й Україною в рамках «Кампанії 2500 сакур» і за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), Уряд Японії запропонував висадити квітучі сакури на території України. Дерева посадили в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. 

Костянтинівка увійшла в число міст, в яких з'явилися сакури. Вони ростуть біля місцевого Центру творчості. 

«Ми брали участь в проекті «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який впроваджувало представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Японії. Тому саме нам запропонували взяти участь в кампанії з висадки сакур» - поділились співробітники ЦДЮТ.

Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-1 Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-2 Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-3 Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-4

 Два  року тому співробітники ЦДЮТ посадили 15 дерев. Наразі, прижилося 14. За деревами ретельно доглядають. Цієї весни 6 сакур зацвіли. Радували своїм цвітінням жителів Костянтинівки.

Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-5 Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-6

«6 квітня 2017 ми висадили сакури. Нам їх надіслали поштою. Ці дерева потребують спеціальних умов утримання, тому довго ми не могли їх зберігати в приміщенні Центру, їх треба було терміново висадити. Землю довелося викопувати перфоратором, вона була дуже твердою. Ми боялися, що сакури не приймуться. Але доклали зусиль, щоб усе вийшло. І нарешті, побачили цвіт сакури» - працівники ЦДЮТ.

Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-7 Звідки в Костянтинівці з’явилися сакури, фото-8
костянтинівка новини сакури японія цдют
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі