• Головна
  • У Слов’янську пройшов тренінг «Влада і молодіжна громада»
14:05, 16 квітня 2019 р.

У Слов’янську пройшов тренінг «Влада і молодіжна громада»

У Слов’янську пройшов тренінг «Влада і молодіжна громада»

У межах проекту «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону», що реалізує громадська організація «Молодь Сходу України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» 13-14 квітня 2019 р. в місті Слов’янську пройшов тренінг «Влада і молодіжна громада». 20 молодих осіб Краматорська, Дружківки, Слов’янська, Черкаської та Миколаївської ОТГ разом з експертами Володимиром Феськовим, експертом Інституту політичної освіти (м. Ужгород) та Оленою Іванченко, головою ГО «Центр експертизи політики» (м. Київ) обговорили ряд актуальних питань.

Тренер Володимир Феськов виділив різні інструменти адвокаційних компаній: зустрічі і переговори, публічні заходи і круглі столи (обговорення проблеми, озвучення позиції, вивчення ситуації, вироблення спільного плану дій, створення партнерства, коаліції, спілки), медіа заходи (публічні заяви, брифінги), громадські слухання тощо. Під час практичного завдання 2 групи молоді планували адвокаційні підходи щодо вирішення проблеми засмічення річки в місті «М» та відновлення футбольного майданчику в ОТГ «Т».

Тренер Олена Іванченко детально обговорила з учасниками міфи та факти реформ і децентралізації в країні. Чимало питань викликали теми обов’язків та роботи органів міського та обласного самоврядування. Тренерка підкреслила: «Молодіжна рада – це орган який радить, консультує допомагає департаментам, відділам, міському голові створювати якісну молодіжну політики, а не лише організовувати заходи для дітей та молоді». Під час рольової гри учасники робили спробу домовитися та створити об’єднану територіальну громаду, а спільна он-лайн гра «Моя громада» викликала жваві обговорення молоді.

Під час тренінгу фахівці Слов’янського міського центру занятості поділились досвідом складання якісного відео резюме для пошуку роботи.

Найактивніші учасники отримали посібники «Молодіжна громада: стан та перспективи», що були розроблені організаторами Ступак Оксаною, Березкою Софією, Шульгою Тетяною в межах даного проекту.

Ключовим месенжем тренінгу була унікальна можливість учасникам тренінгів подати відео візитівку на конкурсний відбір на стажування в департаменти Донецької облдержадміністрації, яка планується на червень місяць.

Наступні тренінги «Влада і молодіжна громада» заплановані у Бахмуті 20-21 квітня та м Покровську 11-12 травня 2019 р. реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIxhetB6qaX-6o3EiponKvb9FK_BWjqOQeXGDCXvEMuaptGw/viewform

Деталі проекту на сайті ГО «Молодь Сходу України; http://msy.org.ua/ukr/news-2

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

+380958519359, Шульга Тетяна, менеджер з комунікації проекту, e-mail: [email protected].

+380501741819, Ступак Оксана, керівник проекту, e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #молодь #схід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...