![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
12:35, 11 квітня 2019 р.
Надійне джерело
На голову однієї з виборчих дільниць Костянтинівки надійшло три скарги
![На голову однієї з виборчих дільниць Костянтинівки надійшло три скарги На голову однієї з виборчих дільниць Костянтинівки надійшло три скарги](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Костянтинівське відділення поліції надійшло три скарги на Скоморохова Анатолія Михайловича – голову виборчої комісії дільниці №140962, яка розташована в Костянтинівці на пр. Ломоносова, 146.
Перша скарга надійшла 31 березня від спостерігача. Він повідомив, що голова кинув в урну для голосування приблизно п’ять бюлетенів.
Друга скарга була 31 березня від довіреної особи одного із кандидатів в президенти. Чоловік повідомив, що голова ДВК перешкоджає його діяльності (не допускає переглянути як проходить реєстрація виборців, фізично виштовхує з виборчої комісії).
Третя скарга надійшла 1 квітня о 5:42 від довіреної особи одного з кандидатів в президенти. Він повідомив, що голова дільниці через 30 хвилин після перерахунку голосів змінив їх кількість.
Усі скарги поліція Костянтинівки надіслала голові виборчої комісії №49 Шило Оксані Вадимівні. Скарги повинні розглянути на підставі ХІІ ЗУ «Про вибори Президента України» , прийняти рішення та повідомити поліцію про прийняте рішення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...