• Головна
  • Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом
блог
11:30, 17 березня 2019 р.

Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом

блог
Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом

Все своє життя я обожнювала листівки. Дарувала їх на свята і без приводу, завжди тремливо очікувала, яку картинку подарують мені. Найбільше захоплення викликають листівки, підписані від руки. Ти вдивляєшся у почерк людини, слова, які вона написала. Розумієш, що це справжнє. На це витратили час. Варто зазначити, близькі йшли на поводу моїх захоплень і дарували листівки часто, іноді без приводу, ретельно відбираючі гарні картинки, які б не повторювалися. 

Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом, фото-1
Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом, фото-2

Вже дорослою я дізналася про сайт, який об’єднує таких самих помішаних. Але це люди зі всього світу. Сайт, на якому реєструвалися "листівкофіли", був створений у 2005 році. Я про нього дізналася у 2016 і одразу зареєструвалася. Наразі там більше 700 тисяч прихильників, які за цей час надіслали один одному близько 60 мільйонів листівок.

Про цей сайт, до речі, мені розповіла одна журналістка з Київа, яка зацікавилася моїм гуртком жрналістики для малечі. Тоді вона мені надіслала цілий пакет листівок для всіх дітей, які тоді у мене навчалися. Паралельно розказала про сайт. Ми з дітьми також відправили листівку зі Слов’янська цій журналістці Каті.

Я одразу зареєструвалася на сайт Postcrossing. Відшукала непідписані листівки і натиснула кнопку, яка регулює, куди і кому ти відправлятимеш свою листівку. Вибір від тебе не залежить. Перша моя листівка полетіла в Німеччину. Друга - в США. 

Програма працює так, що разом з листівкою ти відправляєш спеціальний код, який людина, що отримує листівку, повинна внести в сайті. Окрім того, тобі пишуть відповіть, яка приходить на пошту. Я так сильно чекала хоч якоїсь реакції. Слід зазначити, листи йшли дуже довго. Але як я раділа, коли дізналася, що мої листи дійшли. Через декілька тижнів я отримала свою першу листівку від незнайомої людини - з Нідерландів.

Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом, фото-3

Програма працює так, що скільки листівок ти відправляєш, стільки ж прийде і до тебе. Ти отримуєш лист, записуєш код на сайт, відповідаєш людині. Не скажу, що я відправила і отримала неймовірну кількість листівок за цей час. Адже відправити їх - це вистояти чергу на пошті і заплатити більше грошей, ніж відправити лист по Україні. Але намагалася кожен місяць когось радувати картинками, які відправляла. До речі, в своєму профілі можна прописати, які б листівки ти хотів би отримати. Для мене це все, що пов’язано з книгами, музикою, музичними інструментами, лісами, морем і містикою. Але у кожного різні захоплення. Хтось збирає вінтажні листівки, хтось із США цікавиться старими радянськими, хтось колекціонує фотографії котиків, а комусь цікаво, щоб листівка була пов’язана з країною, з якої вона прилетіла.

Postcrossing як можливість спілкуватися зі всім світом, фото-4

У листівках, які мені надсилають, часто розповідають свої історії. Я люблю питати про особливості країни, з якої приходить листівка. Звертаю увагу на людей, які мені їх надсилають. Серед тих, хто видправляв, були студенти, ветеринари, журналісти, архітектори, пенсіонери.

За цей час я встигла отримати багато листівок. Багато з США та Німеччини, також з Нідерландів, Португалії, Австрії, Франції, Тайвані, навіть одна з Об’єднаного королівства. Не маю жодної з Автралії, Китаю, Японії. Але вірю, що все попереду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Postcrossing #листівки #обмін листівками #країни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...