![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
18:07, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Дівоча баскетбольна команда Марківської школи Костянтинівського району виступатиме в ІІ етапі чемпіонату України
![Дівоча баскетбольна команда Марківської школи Костянтинівського рай... Дівоча баскетбольна команда Марківської школи Костянтинівського району виступатиме в ІІ етапі чемпіонату України](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 лютого 2019 року на базі Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) етап чемпіонату України з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району.
У змаганнях взяли участь 7 команд: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, Софіївського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів, Торського НВК, повідомляє відділ освіти Костянтинівської РДА.
За підсумками гри:
ІІІ – Новодмитрівський НВК
ІІ – Софіївський НВК
І місце посіла команда Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
![Дівоча баскетбольна команда Марківської школи Костянтинівс..., фото-7 Дівоча баскетбольна команда Марківської школи Костянтинівського району виступатиме в ІІ етапі чемпіонату України, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи.
Команда-переможець братиме участь у зональних обласних змаганнях, які відбудуться в березні місяці в Бахмуті в ІІ етапі чемпіонату України з волейболу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...