• Головна
  • У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс
11:00, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс

У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс

У Костянтинівці планується реконструкція приміщення колишньої будівлі ЗОШ №12 для розміщення Центру надання адміністративних послуг Костянтинівської міської ради та  Соціального офісу, про це повідомив Юрій Мірошниченко – керівник ЦНАП.

У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-1

Він розказав, що проектна документація розглянута регіональною конкурсною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, отримано позитивні результати попереднього конкурсного відбору на 2019 рік, що можуть реалізовуватись за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-2
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-3
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-4
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-5
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-6
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-7
У Костянтинівці планують реконструкцію будівлі школи №12 під ЦНАП та Соціальний офіс, фото-8

Загальна сума на розробку проектно-кошторисної документації складає 699854,64 грн., у тому числі: 649433, 87 грн. – розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту, 1966,42 грн. – технічні умови на установку приладів обліку теплової енергії в приміщенні, 47000,00 грн. – проведення експертизи проектно-кошторисної документації проекту будівництва, 1454, 35 грн. – виготовлення технічних умов на водопостачання, та водовідведення.  

Початок будівництва об’єкту відповідно до проектно-кошторисної документації планується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році після фінансування будівельних робіт, та отримання дозволу про початок виконання будівельних робіт (клас наслідків СС2).

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту в поточних цінах станом на 26.01.2018 складає 74768,372 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи 34773,661 тис. грн., устаткування 21145,212 тис. грн., інші витрати 18849,499 тис. грн., з урахуванням на те, що будівництво буде розпочато у 2019 році.   

Для розміщення ЦНАП (загальною площею близько 1000 м²) та Соціального офісу (загальною площею близько 3710 м²)  було обрано приміщення школи №12, яке знаходиться в центральній частині міста, що забезпечує зручні функціональні зв’язки з іншими частинами міста, оскільки тут перетинаються пішохідні та транспортні потоки, що має важливе значення для доступності громадян. Будівля забезпечена автостоянкою з достатньою кількістю місць для автомобілів.

Для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями і забезпечення безперешкодного доступу до приміщень ЦНАП та Соціального офісу планується влаштування пандусу, на 1-му поверсі для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Планова дата готовності приміщення «Прозорого офісу» та ЦНАП планується у першому півріччі 2022 року.

Після відкриття офісу мешканці Костянтинівки матимуть можливість отримати соціальні та адміністративні послуги в одній будівлі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #реконструкція #ремонт #цнат #соціальний #офіс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...