• Головна
  • Пара студентів відкриє у Костянтинівці соціальну спортивну залу «Вільбрус»
18:14, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Пара студентів відкриє у Костянтинівці соціальну спортивну залу «Вільбрус»

Пара студентів відкриє у Костянтинівці соціальну спортивну залу «Вільбрус»

У Костянтинівці відкриється соціальна спортзала "Вільбрус", яка має в собі новітнє оснащення для занять з воркауту та для підтримання фізичного стану.

Все почалося з маленької ідеї одного з волонтерів вільного простору "D.R.U.Z.I", Олександра Герасименко студента Костянтинівського індустріального технікуму, який займається воркаутом вже близько 6 років. Він зацікавив ідеєю свою дівчину Катерину Сорбат студентку Костянтинівського медичного коледжу. Вони об’єднали свої сили, створили команду, після цього почався довгий процес втілення ідеї в життя.

"Ми не знали, як писати проекти, де брати фінансування, як купити обладнання, де ми будемо займатися, але вперед нас підштовхувало розуміння, що ми робимо правильні речі. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя в тому вигляді, на який зараз попит",- так команда характеризує свою роботу.

Вони взяли участь у “БУР LAB – лабораторія відповідальності” – навчальній програмі з проектного менеджменту, "Вільбрус" зміг стати переможцем конкурсу грантів. За підтримки "Львівської освітньої фундації" та фонду "USAID" проект отримав шанси на життя.

Потім почалась невтомна робота над пошуком приміщення.  Ідеальне місце знайшли в старому спортивному комплексі "Олімп" за адресою вулиця Богдана Хмельницького 1а, тепер там буде знаходитися воркаут-зала.

«В нас відвідувачі матимуть можливість займатися у будь-яку пору року в максимально комфортних умовах та з максимально приємною компанією. "Вільбрус" - це перший та єдиний в нашому місті заклад, який діє в напрямку розвитку воркаута. "Підтягуйся до нас!", - говорить наш слоган. А що вам це дасть? По-перше, ми впевнені, що комфортні умови для занять нададуть сил та підштовхнуть юних спортсменів займатися далі. По-друге, спортсмени матимуть чудові нагоди зустрітися та поспілкуватися з людьми, які з власних прикладів знають, з чого варто почати і як рухатись, щоб досягти успіху. По-третє, ми допоможемо відвідувачам вийти з зони комфорту та взяти участь у змаганнях та фестивалях з воркауту на всеукраїнському рівні. Запрошуємо всіх на відкриття» - пояснили Олександр і Катерина.

Відкриття відбудеться 23 лютого о 14:00.

Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 1а.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #соціальний #проект #спортивна #зала #студенти #воркаут
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...