У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова»

У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», Оніпченко Кристина

Щороку на початку лютого Костянтинівська ЗОШ №9 гостино зустрічає своїх випускників. У цей вечір особлива увага випускникам-ювілярам. Найпочеснішими гостями 2019 року став випуск 1969 - їм 50.

Але зустріч розпочалася ще вранці. Традиційний баскетбольний турнір у великій спортивній залі зібрав всіх прихильників цієї гри. Найменшому учаснику було 13 років, найстаршому - 55.

Ще у далекому 1979 році започаткував ці змагання чудовий учитель фізкультури Литкін Владислав Михайлович, а протягом багатьох років продовжував його справу Асосков Станіслав Юлійович.

П’ять років тому, за ініціативою братів Пугачових: Івана та Андрія, учасники змагань на честь свого вчителя, тренера присвоїли турніру назву «Кубок Асоскова».

Асосков Станіслав Юлійович – це людина з великої літери. Він народився в 1954 році. Був членом збірної України з метання ядра, майстром спорту з метання молоту.

В 1972 році поступив в Педагогічний інститут на факультет фізичного виховання. Після закінчення навчального закладу приїхав в Костянтинівку. З 1975 почав викладацьку діяльність в місцевій спортивній школі. Працював тренером в дитячих оздоровчих таборах. Головним в житті вважав любов до дітей.

У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-1 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-2 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-3 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-4 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-5 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-6

Нажаль, життя цієї прекрасної людини обірвалося  25 грудня 2018 року. Але пам’ять про нього живе в серці кожного члена його сім’ї, вихованців, колег та  друзів.

З 2 лютого 2019 року Кубок змінив свою назву. Він став «Кубок пам’яті Асоскова».

Цьогоріч в змаганнях взяли участь 6 команд. Традиційно, до складу однієї команди увійшли учні 9-ї школи 10-11 класів, інші п’ять команд були збірними з випускників школи минулих років.

У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-7 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-8 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-9 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-10 У Костянтинівській школі №9 провели турнір «Кубок пам’яті Асоскова», фото-11

На початку змагань згадали Станіслава Юлійовича, його внесок в життя школи та міста. Вшанували хвилиною мовчання.

Своїми враження від спортивних змагань поділився учасник, випускник школи Костянтин Василенко: «До того как умер Станислав Юлиевич я ждал первую субботу февраля так как это день встречи выпускников, но необычный. Выпускники разных годов выпуска собираются в спортивном зале школы № 9 и играют в баскетбол, просто для себя не для результата, и как показывает практика это дает колоссальный заряд энергии на весь год. В этом году нет нашего учителя, тренера, теперь это кубок памяти Асоскова. В соревнованиях участвуют только выпускники школы, собирается как минимум 5 -6 команд.

 И самое главное правило турнира ни одна сигарета не должна быть выкуренной за время турнира.

Хотелось бы сказать огромное спасибо организаторам турнира, братьям Пугачевым и администрации школы за возможность именно такой спортивной встречи выпускников».

Після смерті свого тренера та наставника його учні продовжують започатковані традиції, та ведуть здоровий спосіб життя.

костянтинівка новини школа №9 зустріч випускники тупнір пам'яті асоскова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі