• Футбольна команда "Колос" здобула першість на Чемпіонаті України з футзалу
07:30, 11 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Футбольна команда "Колос" здобула першість на Чемпіонаті України з футзалу

Футбольна команда ДЮСШ "Колос" Костянтинівського району зайняла І місце в групі Східної конференції Чемпіонату України з футзалу серед команд вікової групи U-11.

Останній тур проходив з 5 по 7 лютого в Світловодську Кіровоградської області. Після здобутих двох перемог над командами "ІСТА" ДЮСШ 7 м.Дніпро та "Темп" м.Енергодар, команда "Колос" посіла перший рядок в турнірній таблиці.

В останній грі футболісти поступилися 0:1 господарям туру "Спарті" м.Світловодськ.

Юні спортсмени готуються до матчів плей-оф, за потрапляння до фінальної вісімки, які відбудуться в кінці лютого на початку березня.

Футбольна команда "Колос" здобула першість на Чемпіонаті України з футзалу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію