• Головна
  • «Кришування» Костянтинівського садочка «Усмішка»
20:00, 1 лютого 2019 р.
Надійне джерело

«Кришування» Костянтинівського садочка «Усмішка»

«Кришування» Костянтинівського садочка «Усмішка»

«Ремонт покрівлі в садочку «Усмішка» - це ціла історія, бо кожен крок дається тяжко. Це протистояння начальника управління освіти міста Костянтинівки Ольги Барабаш проти батьків садочка. Батьки виборюють існування садочка з 2016 року. Найдивныше, що влада допомагає, підтримує, а Ольга Вікторівна, як навмисно, знаходить якісь причини, щоб зачинити наш садок» - поділилася Віолетта Суханова (мати).

В садочку зробили нову покрівлю, якісну, згідно проектної документації. Після закінчення ремонтних робіт в садочку, було засідання комісії з обстеження, членами якої були представники влади, проектанти, громадськість, уравління освіти, архітектори. На засіданні комісія дала висновок, що будівля тріщин не має, грунтових вод не має, підвал сухий ( протокол датований 22.01.19 р. додається).

«Кришування» Костянтинівського садочка «Усмішка», фото-1

Барабаш Ольга Вікторівна теж поставила свій підпис і була згодна з усім.

 Начальник управління освіти дала коментар в місцевій газеті «Провінція»(випуск від 30.01.2019).

Ольга Вікторівна стверджує, що дах дуже важкий та навантажив будівлю. Дитячий садок в тріщинах, вологий. Під будівлею знаходяться грунтові води, які можуть зруйнувати її.  Необхідно замовити акт обстеження фундаменту. Цього не зробили в 2014 році, коли розробляли проект по ремонту садочка, бо економили гроші.

«Кришування» Костянтинівського садочка «Усмішка», фото-2

За правилами будівництва спочатку обстежується стан фундаменту та самої будівлі, після чого проводять розрахунки з навантаження об’єкту. А після отримання відповідного дозволу, починають роботи з реконструкції будівлі.

Журналістам сайту 06272 новин не вдалося взяти коментар у Ольги Вікторівни. Ми їй телефонували кілька разів.

Питання залишається відкритим: «Чому начальник управління освіти власноруч поставила підпис під протоколом 22 січня, а через тиждень у неї з’явилася протилежна думка стосовно стану садочка №23 «Усмішка? Чи є у неї відповідні документи, щоб давати такий коментар?» - цікавляться батьки.

Віолетта Суханова представник батьківського комітету розказала: «Ми хочемо, щоб наші діти ходили в свій садочок. На наступному тижні експерти мали дати дозвіл на прийняття будівлі в експлуатацію, так як ремонт даху вже завершено. Через надумані припущення начальника управління освіти стосовно стану будівлі гальмується дата його відкриття. Вона має намір провести експертизу, яка не потрібна. Адже усі експерти перевірили садочок та поставили підписи в акті обстеження».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #садок #усмішка #дах #реконструкція #ремонт #начальник #управління #батьки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...