• Головна
  • В Україні оголошено національний конкурс «Благодійна Україна»
14:01, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело

В Україні оголошено національний конкурс «Благодійна Україна»

В Україні оголошено національний конкурс «Благодійна Україна»

Національний конкурс було засновано  в 2007 році. В форматі «Благодійна Україна» його проводять  з 2012 року. Організатори: Асоціація благодійників України.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Для участі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна скачати за посиланням.

До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях (у заявці обов’язково вказати номінацію/ї , у яких заявка братиме участь).

ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 березня 2019 РОКУ! 

Більше інформації про конкурс за посиланням. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #національний #конкурс #благодійна україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...