• Головна
  • Учителі Костянтинівки взяли участь в тренінгу «Життєві навички для активного громадянства»
17:12, 12 січня 2019 р.
Надійне джерело

Учителі Костянтинівки взяли участь в тренінгу «Життєві навички для активного громадянства»

Учителі Костянтинівки взяли участь в тренінгу «Життєві навички для активного громадянства»

На базі Костянтинівської школи № 13 відбувся тренінг «Життєві навички для активного громадянства». У дводенному тренінгу, 10-11 січня, взяли участь 26 педагогічних працівників основної і старшої школи міста.

Тренерами були: Ірина Парфеній із міста Торецьк та Наталія Лядська із міста Костянтинівка, які пройшли відповідне навчання в Києві та отримали сертифікати тренерів.

Учителі Костянтинівки взяли участь в тренінгу «Життєві навички для активного громадянства», фото-1

Метою заходу була підготовка педагогів, ознайомлення з методикою проведення тренінгів «Життєві навички для активного громадянства» у навчальних закладах Донецької та Луганської областей.

«Учасники тренінгу ознайомилися з концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу, спробували себе в ролі тренера, відпрацювали уроки-тренінги для учнів 5-11 класів за курсом та провели 4 з них» - розповіла тренер Наталія.

11 січня сертифікати отримали – 26 педагогів Костянтинівки. Серед них: класні керівники 5-11 класів, вчителі з основ здоров’я, педагоги-організатори, психологи, заступники з виховної роботи.

На цьому навчання не завершилося. Кожен, хто отримав сертифікат, протягом березня-квітня має провести для учнів своєї школи не менше 6 тренінгів. Метою яких буде розвинення життєвих компетенцій в учнів: емпатії, вміння спілкуватися,  щоб допомогти дитині стати активним громадянином країни.

Учителі Костянтинівки взяли участь в тренінгу «Життєві навички для активного громадянства», фото-2

«Група педагогів була доброзичливою та цілеспрямованою. Всі учасники із задоволенням використовували тренінгові методи. Всі учасники були в захваті від тренінгових методів, тому що ці методи роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим. Порадував позитивний настрій учасників тренінгу, їхній високий рівень активності та особлива зацікавленість.

Маю надію, що отриманий педагогами досвід сприятиме розвитку життєвих навичок, необхідних для набуття громадянської компетентності та соціального залучення учнівської молоді підліткового віку» - поділилася тренер заходу Наталія Лядська.

Тренінг відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України і Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні і Європейського Союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #тренінг #вчителі #сертифікати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...