• Головна
  • Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу»
17:16, 2 січня 2019 р.
Надійне джерело

Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу»

Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу»

У Костянтинівці багато успішних, талановитих  та цікавих людей. Але крім, того, що вони мають успіх, вони не вважають себе успішними, або соромляться це визнати.

Сьогодні ми розкажемо вам про Станіславу Стасенко та Оксану Корнєєву. Вони отримали запрошення і стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу».

Фотовиставка «Успішні жінки нового Донбасу» – це 21 фото-історія успішних жінок, які займаються бізнесом, громадською чи політичною діяльністю, та впливають на розвиток Донбасу. Виставка  відбулася у трьох містах: Сєвєродонецьку, Бахмуті та місті Дружківка. В Дружківці її провели в просторі «ХАЛВА ХАБ».

Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу», фото-1

Журналісти сайту новин 06272 мали нагоду взяти коментар у Оксани та Станіслави.

« Жінки, які майже не знайомі одна з одною, доводять одну і ту ж думку: рушійною силою позитивних змін є віра у свою справу та віра у людей. І не важливо чим займаються бізнес-леді, громадська діячка чи освітянка. На їхнє життя та життя оточуючих впливають невеличкі щоденні перемоги кожної.

Для мене є дуже почесною участь у фотовиставці незвичного формату, який запропонували організатори «Ліга жінок – виборців» у затишному просторі «ХАЛВА ХАБ». Тільки після відвідування фотовиставки, я зрозуміла її мету: успіх одних людей здатний надихати інших. А для натхнення важливо бачити позитивні історії сучасників» - поділилася Оксана Корнєєва – одна з учасниць фотовиставки.

Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу», фото-2

«Запрошення для участі у фотовиставці для мене було неочікуваним. Я замислилася чи достойна? Потім вирішила, що це чудова нагода поділитися своєю історією. Я працюю психологом в 1-їй школі, до реорганізації працювала в гімназії. Ми брали і беремо участь в багатьох освітніх проектах. Плідно співпрацюємо з ПРООН. 2-й рік поспіль є учасниками німецько-українського проекту «Молодь дебатує». Цього року в ньому бере участь 40 шкіл з усієї України і всього 4 з Донецької області. Я вважаю, що мій успіх – це заслуга моєї школи, моїх колег, учнів та начальника управління освіти. Вони допомагають розвиватися. Завдяки цим людям я маю нагоду брати участь у конкурсах і різних проектах.

Моя головна мета – навчити майбутнє покоління критично мислити.

Я не зупиняюся на досягнутому, постійно навчаюся. Нещодавно здобула нову професію медіатора. Медіатор допомагає розв’язати конфлікт без втручання суду. Послуга  медіатора є одним з альтернативних способів врегулювання суперечок, ефективність якого надзвичайно висока у всіх країнах, де його запроваджують» - поділилася учасниця фотовиставки Станіслава Стасенко.

Дві освітянки із Костянтинівки стали учасницями фотоконкурсу «Успішні жінки нового Донбасу», фото-3

Двадцять одна світлина не схожа одна на одну, із цікавою інформацією про жінок, які живуть і працюють для розвитку рідного краю і своєю діяльністю плекають розвиток Донбасу була представлена на виставці.  Метою виставки  було створення позитивного сприйняття жіночого активізму і усунення ґендерних стереотипів в громадах Донбасу.

Виставка "Успішні жінки нового Донбасу" відбулася за фінансової підтримки МБФ “Український жіночий фонд”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #дружківка #донбас #фотовиставка #успішні #жінки #корнєєва #стасенко
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...