• Головна
  • Що нового з’явилося в Костянтинівці в 2018 році в сфері освіти
17:04, 30 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Що нового з’явилося в Костянтинівці в 2018 році в сфері освіти

Що нового з’явилося в Костянтинівці в 2018 році в сфері освіти

 У Костянтинівці впродовж 2018 року відбулася низка подій у сфері освіти:

1.Третього вересня відкрилася капітально відремонтована школа №1. Її ремонтували більше 2-х років. З обласного бюджету на ремонт витратили понад 50 мільйонів гривень.

Але школа працює без дозвільних документів та має  значні недоліки та недоробки, повідомляє ІА «Вчасно».

2.У Костянтинівці продовжується оптимізація (закриття) навчальних закладів. Цьогоріч було закрито Костянтинівську гімназію та дитячий садочок №2 «Барвінок». Реарганізовано школу-інтернат в школу №8.

3.13 вересня в Костянтинівці в дитячому садку №31 «Мир» відкрилася перша  інклюзивна група для дітей. Група оснащена необхідних обладнанням, яке постійно поповнюється. Педагоги, які працюють з дітьми пройшли відповідне навчання. Під час занять вони враховують індивідуальні особливості та потреби кожної дитини.

4.На базі школи №13 відкрився «Британський ресурсний центр». Його можуть відвідувати усі мешканці міста та району не залежно від віку та рівня володіння англійською мовою. Фонд Центру налічує близько 400 примірників. У наявності дитяча література; підручники (Кембридж, Оксфорд), з аудіо і відео супроводом, художня та наукова література, методичні посібники для вчителів.

5.В листопаді місяці відкрився міський Інклюзивно-ресурсний центр для дітей віком від 3 до 18 років. Батьки та їхні діти можуть отримати безкоштовну консультацію та допомогу, прийти на заняття.

6.В школі №16 учні та дорослі вчаться надавати першу долікарську допомогу.  У школі є спеціальний манекен, на якому відпрацьовують серцево-легеневу реанімацію. Роблять перев’язки, накладають джгути та шини.

7.У школі №9 з’явилася кінозала «Дев’яточка». Діти та дорослі пос.Новоселівка мають можливість дивитися художні та наукові фільми на великому екрані.

8.У школі №3 відкрився простір для обміну досвідом. Суть полягає в тому, що кожен охочий може поділитися своїми знаннями та набутим досвідом з учнями. А учням в свою чергу так простіше буде визначитися з вибором майбутньої професії та отримати нові знання.

Нагадаємо, що школи № 3, 9 та 16 написали проекти. Потім розмісти їх на краунфандинговій платформі. Там зібрали гроші для купівлі обладнання для створення просторів. Нагадаємо, що меценатами були звичайні українці. Вони перераховували гроші на той проект, який їм найбільше сподобався.

9.На базі Центру творчості обладнали сенсорну кімнату. В якій можна зняти психологічну напругу та розслабитися.

10.Школи в Костянтинівці продовжують отримувати меблі та обладнання та першокласників, яке мали були отримати до 1 вересня.

Після нового року першачків планують пересадити на нові одномісні парти.

Учителі та учні Костянтинівки не сидять на місці. Вони постійно у русі. Навчають один одного, обмінюються досвідом та розвиваються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #освіта #2018 #рік #події
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...