• Головна
  • В Слов’янську відбудеться конференція про долю історичної спадщини та громадських просторів Донеччини
Історія та культура Донеччини
11:43, 19 грудня 2018 р.

В Слов’янську відбудеться конференція про долю історичної спадщини та громадських просторів Донеччини

Історія та культура Донеччини

У неділю, 23 грудня, у Слов’янську відбудеться регіональна конференція з питань культури “Як зберегти і відновити історико-культурну спадщину та публічні простори Донеччини”

Під час заходу перед присутніми із актуальними доповідями-презентаціями виступлять науковці, діячі культури, представники громадськості та влади. Будуть озвучені актуальні напрацювання в сфері, а також проблемні питання.

-Як просувається робота зі створенням Меморіального парку історії Слов'янська на базі колишнього Староміського кладовища, яка доля чекає на знамениту будівлю контори заводу "Дзевульський і Лянге", проект "Слов'янськ Легенди", від мрії до реальності у створенні Скверу Мрії у Слов'янську на базі колишнього скверу Гагаріна, досвід відновлення публічних просторів в прифронтовому Торецьку Донецької області - ці та інші питання в рамках доповідей-перзентацій з обговоренням будуть представлені під час роботи конференції. З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

Метою конференції є продемонструвати громаді вже наявний практичний досвід профільних громадських організацій, влади, науковців та поглибити взаємодію між ними, а також залучити якомога більшу кількість інших потенційних учасників до процесів культурного розвитку та відродження Донеччини.

Взяти участь у Конференції, долучатися до дискусії та роботи запрошуються всі, кому не байдужі теми, що розглядатимуться.

Захід відбудеться у коворкінгу Топ плейс у неділю, 23 грудня, за адресою: вул. Торська, 67, м. Слов’янськ з 10.00 до 14.00 години. Організатор: рух "Сильні громади".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#історія #культура #донеччина #конференція #громади #кладовище #дзевульський #лянге
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...