• Головна
  • Коли вчителям Костянтинівки виплатять заробітну плату
16:36, 18 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Коли вчителям Костянтинівки виплатять заробітну плату

Коли вчителям Костянтинівки виплатять заробітну плату

Учителям Костянтинівки затримують виплату заробітної плати за листопад та авансу за грудень.

Коли освітянам міста виплатять заборгованість по зарплаті? З цим питанням журналісти нашого сайту новин звернулися до Ольги Барабаш –начальниці Костянтинівського управління освіти.

Ольга Вікторівна повідомила, що зарплату вчителям у місті виплачують з держбюджету. У цьому році відповідну субвенцію на Костянтинівку виділили у розмірі 58 мільйонів гривень. А потрібна була значно більша сума.

«Ми написали лист на Департамент області, а вони звернулися в Київ. 12 грудня вийшла постанова додаткового перерозподілу освітньої субвенції. Нашому місту виділили 8 мільйонів гривень» - Ольга Барабаш.

Нагадаємо, що з бюджету Донецької області на користь місцевих бюджетів загалом розподілено понад 19 млн 635 тис грн., – розповів регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Олександр Меланченко. Найбільшу суму – 8 мільйонів 168 тисяч гривень – отримує бюджет Костянтинівки. Торецьк отримає понад 4 млн. грн., Дружківка та Селидове – по 2 мільйони. Один мільйон сто тисяч дістанеться Олександрівському району та майже мільйон – Вугледару. Бюджет Миколаївської міської ОТГ збільшиться на 692 тис. грн., Новогродівки – на 415 тисяч.

«Як тільки гроші надійдуть, вчителям виплатять заборгованість з заробітної плати. Плануємо зробити виплати до кінця тижня. До 1 січня заборгованість буде погашено» - зазначила Ольга Вікторівна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #вчителі #зарплата #виплати #гроші #борг
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...