![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
16:55, 17 грудня 2018 р.
Надійне джерело
В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате
![В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате](/dist-assets/images/cap.jpg)
В суботу,15 грудня, у Костянтинівці у спортивній залі школи №13 відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате серед спортсменів спортивного клубу «ХЕДОДІ». У змаганнях взяли участь хлопчики та дівчата - каратеісти різних вікових груп. Для деяких з них це були перші кроки у спорті. Вихованці проявили бойовий дух та витримку, тим самим відкрили двері у життя традиційного карате. Більш ніж 80 учасників продемонстрували свою майстерність у розділах КАТА та КУМІТЕ.
Зі спортсменами займалися тренери вищої категорії: Костянтин Пеняшкін, Олександр Гончаренко,Олексій Шаряк,Тимур Шевченко.
Дітей нагородили медалями та грамотами.
![В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного ка..., фото-1 В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного ка..., фото-2 В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного ка..., фото-3 В Костянтинівці відбувся Чемпіонат міста з традиційного карате, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...