• Головна
  • Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс»
17:20, 14 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс»

Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс»

У Костянтинівці не видають «бебі-бокси». Три місяці тому по всій Україні почали видачу пакунків для новонарождених.

Нагадаємо, що з 1 вересня в Україні повинні були почати  видавати породіллям, при виписці із пологового будинку,  «пакунок малюка», загальною вартістю в 5 тисяч гривень.

Читайте статтю за темою: «Что войдет в «пакет» малыша, который будет выдаваться при рождении ребенка»

За роз’ясненнями: Чому в Костянтинівці матусі не отримують «пакунки малюка» , ми звернулися у місцеве управління з соціального захисту населення.

Директорка управління Світлана Зубахіна прокоментувала:

«Ми звернулися з цим питанням до Донецької обласної державної адміністрації і отримали письмову відповідь".

"У зв’язку із правовою невизначеністю процедури надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до проектної угоди щодо забезпечення одноразовою допомогою «пакунок малюка» укладену між Доноблдержадміністрацією та Управлінням Організації Обїєднаних націй з обслуговування проектів, Доноблдержадміністрацією не підписано.

Після врегулювання процедури надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» і проведення угоди до вимог чинного законодавства буде вирішуватися питання, пов’язане з організацією надання  одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

В Донецькій області матусі не отримують подарунків від держави, бо чиновники не підписали відповідну Угоду та не розібралися з процедурою й організацією надання пакунків новонародженим.

31 серпня на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник  голови облдержадміністрації Євгеній Вілінський написав: "Вчора було розповсюджено інформацію, що нібито 22 області (окрім Київської та Луганської) підписали проектну угоду з UNOPS щодо так званого "пакунку малюка". Інформую, що Донецька область угоду не підписувала. Більш того, інформація щодо цього проекту передана нами в повному обсязі до НАБУ".

Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс», фото-1

І прикріпив документ.

Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс», фото-2
Жодна породілля із Костянтинівки не отримала «бебі-бокс», фото-3

Зазначимо, що пакунки для новонароджених з  вересня отримують в Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській та інших областях України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #донецька #область #пакунок #малюка #мами
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...