• Головна
  • Рух “Сильні громади” запускає роботу регіональної мережі “Будівничі громад”
13:30, 13 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Рух “Сильні громади” запускає роботу регіональної мережі “Будівничі громад”

Рух “Сильні громади” запускає роботу регіональної мережі “Будівничі громад”

У серпні 2018 року рух “Сильні громади” продовжив проект “Ефективне місто”. Запустили нові напрямки діяльності, що об’єднали зусилля активних мешканців з адвокації медичної реформи, покращення умов ведення бізнесу, місцевого благоустрою та вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Наразі, у 9 містах проекту створені та успішно діють спільноти у мережі Facebook, у яких громадяни обговорюють проблеми, планують заходи з їх вирішення та залучають відповідальних посадовців та фахівців. Таким чином, у кожній громаді вже напрацьовано практичний та теоретичний досвід, яким учасники мережі можуть обмінятися між собою.

За допомогою мережі “Будівничі громад”, члени зможуть отримувати допомогу і консультації від колег з інших громад та юристів руху “Сильні громади”, об’єднувати зусилля активістів кількох громад для вирішення місцевих проблем, ділитися досвідом з іншими, отримувати актуальну методичну допомогу тощо.

Команда руху “Сильні громади” регулярно готуватиме та надсилатиме членам різноманітні інформаційні матеріали, щодо актуалізації різноманітних суспільно-політичних проблем та  їх вирішення.

Мережа створена на базі платформи Google-групи, до якої можуть залучатися мешканці, активісти, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, бізнесу та інші суб’єкти, які, проявляють активність у життєдіяльності свого міста, регіону та України в цілому.

 Якщо ви хочете долучитися до Мережі, необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її за адресою [email protected] з позначкою «Участь у регіональні мережі “Будівничі громад” (Вказати ваше прізвище)».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #сильні #громади #будівничі #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...