![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
11:00, 13 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Дванадцять дітей із Костянтинівки поїдуть на екскурсію до Франківська
![Дванадцять дітей із Костянтинівки поїдуть на екскурсію до Франківська Дванадцять дітей із Костянтинівки поїдуть на екскурсію до Франківська](/dist-assets/images/cap.jpg)
Начальниця відділу у справах сім’ї та молоді міста Костянтинівки Світлана Ткаченко повідомила, що 12 обдарованих дітей (12-13 років) поїдуть на екскурсію до Івана-Франківська у рамках програми «Екологічними стежками рідної України».
Учні Костянтинівки, які піклуються про охорону навколишнього середовища, відправляться в 5-денну подорож до мальовничого Франківська з 17 до 21 грудня (Усі витрати оплачують організатори).
Діти відвідають еколого-дослідницькі об’єкти:
1. Національний природний парк «Гуцульщина».
2. Національний природний парк «Карпатський».
3. Національний природний парк «Синевир».
4. Здійснять подорож «Стежкою Довбуша2.
Розважатимуться в резиденції Святого Миколая. Відвідають Франківський обласний краєзнавчий музей. Підліткам проведуть екскурсію маршрутом вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай».
Діти із Костянтинівки вже не вперше досліджують Україну. У рамках програми вони були в Дніпрі та Києві.
8 грудня 30 школярів взяли участь у фестивалі «Люби і знай свій рідний край», який проходив у Покровську. На фест приїхали школярі, які піклуються про охорону навколишнього середовища, педагоги, талановита молодь, представники Донецької обладміністрації.
Учасники заходу познайомилися зі звичаями та традиціями різних регіонів України, взяли участь у флешмобі. В кінці фестивалю усі отримали подарунки.
Програма «Екологічними стежками України», реалізується за ініціативи і сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...