• Головна
  • На Донеччині триває фотоконкурс із призовим фондом 10 тис. грн (фото)
Конкурс
18:30, 12 грудня 2018 р.

На Донеччині триває фотоконкурс із призовим фондом 10 тис. грн (фото)

Конкурс

На Донеччині активно продовжується онлайн-фотоконкурс “Донеччина у фокусі змін”, участь в якому можна взяти до 30 грудня. За умовами конкурсу, автори трьох найкращих фотографій отримають подарункові сертифікати на суму від 2 до 5 тис. грн, а кращі фото будуть представлені на фотовиставках, що відбудуться у містах Донеччини з середини січня 2019 року

За правилами конкурсу, фото потрібно опублікувати у Фейсбук під хештегом #ФокусуйЗміни.  За цим хештегом уже опублікували десятки фото, автори яких показують зміни, що відбулися у Донецькій області з 2014 року.

Наразі, у мережі можна зустріти роботи як професійних фотографів Донеччини, так і звичайних громадян, людей різних професій.

Фотограф Руслан Тимошенко опублікував фото, на яких зображено події із заходів, що відбувалися на Донеччині, присвячених українському етнічному жіночому вбранню, Дню молоді в Бахмуті.

На Донеччині триває фотоконкурс із призовим фондом 10 тис. грн (фото), фото-1

Представниця Шахівської ОТГ Людмила Омельченко сфотографувала роботу місцевого Центру надання адміністративних послуг, який навіть видає закордонні паспорти у селі.

На Донеччині триває фотоконкурс із призовим фондом 10 тис. грн (фото), фото-2

“Видача закордонних паспортів в селі. Найперша на Донеччині сільська громада була створена в першій хвилі процесу децентралізації. Це Шахівська об’єднана територіальна громада. Безліч інфраструктурних проектів було реалізовано на території громади з того часу. І ось, на третій рік життя, 26 вересня 2018 року, в громаді відкрито Центр надання адміністративних послуг. Примітно, що ЦНАП було створено виключно власними силами”, - пише учасниця фотоконкурсу..

Участь у фотоконкурсі взяли і активні представники поліції Костянтинівки, опублікувавши у мережі фото працівників оновленої поліції міста.

На Донеччині триває фотоконкурс із призовим фондом 10 тис. грн (фото), фото-3

Учасниця фотоконкурсу з Торецька Людмила Лой опублікувала фотографії з відкриття молодіжного простору МЕМ Idea Hub та святкування Дня звільнення міста від підконтрольних Російській Федерації незаконних збройних формувань.

Мешканка Волноваського району Рина Златова надіслала на конкурс фото з заходів для учнів, які відбулися в рамках Регіонального Форуму Кар’єри “Живи та працюй в Україні”.

Це лише кілька фотографій, які вже опубліковані в мережі учасниками конкурсу.  За хештегом #ФокусуйЗміни у фейсбуці можна побачити набагато більше інших яскравих фотографій.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 30 грудня 2018 року включно. Автори трьох найкращих фотографій отримають подарункові сертифікати. ІІІ місце – на суму 2000 грн, ІІ місце – 3000 грн, І місце – 5000 грн. Мета фотоконкурсу – продемонструвати позитивні зміни на Донбасі з 2014 року. Оголошення переможців відбудеться після 13 січня 2019 року.

Організатори фотоконкурсу рух “Сильні громади” ГО “Центр ЮЕЙ” за сприяння Донецької обласної державної адміністрації, компанії “Мегабайт” та інформаційних партнерів ІА “Вчасно”, 6262.com.ua – сайту міста Слов’янська, 06267.com.ua сайту міста Дружківка, 06272.com.ua сайту міста Костянтинівка та видання “Діловий Слов’янськ”. Конкурс відбувається в рамках продовження проекту “Ефективне місто” та завдяки фінансовій підтримці UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #фото #громади #фотоконкурс #ОДА #учасник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...