• Головна
  • Результати співпраці Костянтинівського ЦПМСД с Національною службою здоров’я
17:11, 12 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Результати співпраці Костянтинівського ЦПМСД с Національною службою здоров’я

Результати співпраці Костянтинівського ЦПМСД с Національною службою здоров’я

Костянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) уклав договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) ще у першу хвилю.  У закладі збільшилося фінансування. Про це медичний заклад повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

За субвенцією заклад мав на місяць незмінно 1,6 млн грн. А виплата від НСЗУ зростала кожного місяця. В листопаді 2018 вже становила - 2 819 667 грн. За 5 місяців співпраці з НСЗУ було отримано 13 316 057 грн (тоді як за субвенцією на 6 місяців мали б лише 10 млн грн).

Центр нараховує 5 амбулаторій. Обслуговує 71 853 пацієнтів, з яких 63% вже уклали декларацію з лікарем. Пацієнтів обслуговують 38 лікарів та 73 медсестри первинної ланки.

Завдяки новому фінансуванню та новому колективному договору, в якому в грудні були закріплені підвищені оклади всіх працівників закладу. Лікарі в середньому отримують близька 13 000 грн, медсестри – 8500 грн. 5 лікарів з оптимальною кількістю декларацій отримали більше 18 000 грн на місяць, максимальна зарплата медсестри становить 10 000 грн. А ще у червні до договору з НСЗУ зарплата лікаря складала 6100 грн.

Окремим досягненням у закладі вважають підвищення окладів фахівців установи (юристів, спеціалістів відділу кадрів, бухгалтерів).

У порівнянні з червнем зарплата фахівця-немедика закладу зросла з 5375 до 9000 грн на місяць. І головна лікарка запевняє, що у січні зарплати виростуть ще, адже збільшиться відсоток декларацій закладу і це вплине на зарплати всіх працівників установи.

За додаткові кошти оновили меблі для пацієнтів амбулаторій, купили нові медичні меблі, закупили сучасні дезінфікуючі засоби, багаторазові медичні інструменти, медикаменти. Розпочали торги для придбання необхідної інформаційної системи.

«Ми відчули реальну різницю під час співпраці із НСЗУ. Тепер нам вистачає не тільки на те, що вкрай необхідно. А також ми можемо планувати свої витрати на майбутнє, і вже сьогодні забезпечити і лікарям, і пацієнтам комфортний рівень роботи і обслуговування»- головна лікарка Тетяна Шишимарева.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #лікарня #служба #здоров'я #договір #лікарі #зарплати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...