• У Костянтинівці відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби
18:00, 11 грудня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

9 грудня в Костянтинівцы відбувся 19 Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Сніжинка».В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Учасники приїхали з Донецької та Харківської областей.

З Костянтинівки та Костянтинівського району були спортсмени під керівництвом тренерів Вепренцева Д.Ю. та Будур М.І.У запеклій боротьбі наші спортсмени проявили високу майстерність та показали хороші результати.У ваговій категорії 29 кг:– Тремба Захар посів І місце;– Оробец Денис – ІІІ місце;у ваговій категорії 35 кг:– Бударев Олександр виборов І місце;у ваговій категорії більше ніж 59 кг:– Штагер Владислав зайняв ІІ місце.

Спортсмени готувалися до змагань. Тренери допомагали їм, батьки вихованців відділення греко-римської боротьби ДЮСШ «Колос» підтримували та підбадьорювали.Переможців турніру нагородили  грамотами, медалями та призами.