• Головна
  • З 2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування
18:43, 2 грудня 2018 р.
Надійне джерело

З 2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування

З  2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування

Виконавчий комітет Костянтинівської міської ради затвердив проект про вартість харчування дітей в дитячих садочках та школах.

З 1 січня 2019 року вартість харчування в дошкільних закладах освіти становитиме 34 гривні на день. Батьки сплачуватимуть 60% від цієї суми.

В санаторних групах вартість харчування на 3 гривні більша. В групах з цілодобовим перебуванням дітей – 40 гривень.

 Протягом літнього оздоровчого періоду вартість харчування в закладах дошкільної освіти міста збільшать на 10% за рахунок міського бюджету.

Для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей установили зменшити розмір плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти на 50 %.

Затвердили вартість харчування в закладах загальної середньої освіти:

- для пільгових категорій дітей (діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»),

дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей загиблих батьків під час проведення антитерористичної операції,

дітей батьків з числа осіб, які мають статус учасника бойових дій, на одного учня: з 01.01.2019 сніданок – до 20 грн. на день, обід (для груп продовженого дня) – до 20 грн. на день;

- для вихованців інтернату Костянтинівського закладу загальної середньої освіти № 8 – з 01.01.2019 - до 60 грн. на день на одну дитину.  

Звільнити батьків та осіб, які їх замінюють, від сплати за харчування вихованців інтернату Костянтинівського закладу загальної середньої освіти № 8.

Забезпечити безкоштовне харчування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учнів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей загиблих батьків під час проведення антитерористичної операції, дітей батьків з числа осіб, які мають статус учасника бойових дій за рахунок коштів міського бюджету.

З  2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування, фото-1
З  2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування, фото-2
З  2019 у Костянтинівських навчальних закладах збільшиться вартість харчування, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #діти #харчування #садочки #школи #збільшення #вартості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...