• Головна
  • Молодь Костянтинівки запрошують на презентацію Молодіжної ради Донеччини
11:19, 16 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Молодь Костянтинівки запрошують на презентацію Молодіжної ради Донеччини

Молодь Костянтинівки запрошують на презентацію Молодіжної ради Донеччини

За останні чотири роки молодь України змінилась. Почала створювати навколо себе інноваційні простори, організовувати цікавущі заходи, згуртовувати активну молодь, додавати міські арт об’єкти, переймати і ділитись кращим досвідом.Тепер всі потребують інших змін. Змін на вищому рівні.

Молодь Костянтинівки запрошують на обговорення з молодіжними радами України, щоб створити молодіжний координаційний консультативно-дорадчий орган у місті та при обласній адміністрації, який прямо впливатиме на молодіжну політику в регіоні. Збудувати дієвий інструмент, за допомогою якого молодіжна рада впливатиме на розподіл бюджетних коштів і залучатиме матеріальні ресурси, а також так знаходитиме партнерів з-за кордону. 

17 листопада о 15:00 у Вільному просторуі DRUZI можна приєднатися до когорти дієвих, активних і вмотивованих людей. Найбільш зацікавлені отримають практичний досвід, навчання і спілкування з прогресивними молодіжними радами України.

Програма участі молоді в прийнятті рішень реалізовується ГО @Платформа ініціатив Теплиця в партнерстві з @НМРУ в рамках проекту «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», який реалізовується спільно з @UNICEF Ukraine, та за підтримки Європейського союзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #молодь #молодіжна #рада #донеччини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...