• Головна
  • Школярі Костянтинівки подорожували в Києві "Екологічними стежками рідної України"
15:22, 1 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Школярі Костянтинівки подорожували в Києві "Екологічними стежками рідної України"

Школярі Костянтинівки подорожували в Києві "Екологічними стежками рідної України"

27 жовтня столиця України зустріла учасників програми "Екологічними стежками рідної України". До Києва приїхали діти та вчителі з Костянтинівки, Торецька, Слов'янська та Олексієво-Дружківки.

Вже вдруге учні з Костянтинівки здійснили  корисну поїздку в межах Програми  "Екологічними стежками рідної України". Перша подорож відбулася у вересні в м.Дніпро, в якій взяли участь 35 дітей з різних шкіл міста.

Кінець жовтня запам’ятався школярам пізнавальною еколого-дослідницькою екскурсією з науковцями до Ботанічного саду імені Миколи Гришка.  Діти побачили неповторний ландшафт та багате розмаїття рослинного світу. Відвідали історико-культурний заповідник «Софія Київська».

Здійснили пішохідну прогулянку в центрі Києва, в Маріїнському парку. Відвідали Військово-патріотичний музей (Будинок офіцерів та алею Героїв Небесної Сотні).

Наприкінці року школярі Костянтинівки відвідають  Івано –Франківськ. У програмі заплановано: подорож до резиденції Святого Миколая, до Національного природного парку «Гуцульщина», Національного природного парку «Карпатський», до «Стежки Довбуша», до Національного природного парку «Синевир».

 Діти  відвідають Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей, пройдуть екскурсійним маршрутом вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай». Візьмуть участь в освітніх заходах: навчальних семінарах та тренінгах з природоохоронної тематики.

Метою Програми "Екологічними стежками рідної України" є ознайомлення дітей Донецької області з природною, історичною та культурною спадщиною України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій і культурних цінностей,формування активної позиції у захисті довкілля.

В рамках Програми діти та вчителі мають можливість відвідати заповідники, національні природні парки, ботанічні сади, історико-культурні об’єкти. Досвідчені фахівці проводять з дітьми навчальні екологічні екскурсії, виховні природоохоронні заходи, наукові дослідження у природі, заняття з формування екологічної свідомості.

Програма здійснюється за ініціативи Донецької обласної державної адміністрації та за підтримки Президента України Петра Порошенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #київ #діти #подорож #екологічні #стежки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...