Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві

Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві

28 вересня 2018 року Україна святкувала Всеукраїнський день дошкілля. У Києві в Університеті імені Драгоманова зібралися працівники дошкільних закладів з усіх областей України. Делегація Донецької області також взяла участь у святкуванні. Педагоги відвідали майстер-класи від провідних фахівців дошкілля та святковий концерт.

Міцну дружбу між дошкільниками започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти». Яку створила та очолила Ніна Омельяненко. З її допомогою працівники дошкільної освіти з різних куточків України підтримують стосунки та обмінюються досвідом. Прикладом цього стала передача великої книги дружби для дітей із Костянтинівки, яку створили педагоги із Кам’янця-Подільського. 

Під час свята нагородили представників дитячих садків Донецької області. Грамоти Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні дітей отримали:

1.Корнєєва Оксана - завідувач ЗДО № 31 «Мир» управління освіти Костянтинівської міської ради.

2.Летенко Марина - вихователь-методист ЗДО № 91 «Лісова казка» управління освіти Краматорської міської ради.

Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві, фото-1 Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві, фото-2 Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві, фото-3 Костянтинівські педагоги провели День дошкілля в Києві, фото-4
Костянтинівка київ день дошкілля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі