Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві

Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві

Вчителі із Костянтинівки взяли участь в українсько-литовському проекті «Школа емпатії».

Метою проекту було підвищення якості освіти в Україні через виховання агентів змін серед освітян і їх навчання інноваційним методам розвитку емоційного інтелекту та емпатії, миротворчій діяльності, Ненасильницькій Комунікації та медіації конфліктів, а також поширення у спільноті освітян ідей емпатійного та усвідомленого навчання і «педагогіки партнерства».

Журналісти нашого сайту новин зустрілися з Оленою Давідовою і Діаною Новиковою вчителями Костянтинівської школи №3. Вони 2-й рік навчаються безконфліктному спілкуванню, ведуть щоденники з комунікації, відвідують тренінги, вебінари. Жінки розказали чому навчилися під час 2-го модулю проекту, який проходив в Києві.

Діана: « У Києві ми пройшли навчання через практику. Нашими тренерами були Найома де Хаєн з Німеччини та Годфрі Спенсер з Франції. Впродовж 5-ти днів ми виконували завдання в групах, парах і вели щоденники з комунікації. Вчилися дякувати один одному і самому собі. Слухати та висловлювати свої переживання».

Олена: «Для мене найбільш цінним було те, що нас вчили спілкуватися без конф ліктно . Наша мета знайти зв’язок з людиною. Діалог з дорослим чи з дитиною повинен бути не подумки, а необхідно розмовляти один з одним, слухати. Казати, що влаштовує, а що ні. Після навчання мені набагато легше розуміти, що відбувається навколо, легше реагувати на критику. Допомагає спілкуватися з дітьми. Я розумію, що цей проект мені допоміг».

Вчителі зізналися, що діти ідуть на контакт краще, ніж дорослі. Учням намагаються пояснити, що вони можуть прийти і розказати, що сталося. Пояснити свій вчинок. (Я вдарив його, тому що…). Розказати як інакше можна було вирішити ситуацію.

Діана: « Перше, що дає цей проект – розуміння себе, починаєш себе сприймати таким який ти є. Мені стало легше працювати в школі. Участь у проекті свого роду профілактика емоційного вигорання».

Третій і завершальний етап навчання відбудеться у кінці жовтня. Після чого Олена та Діана на базі 3-ї школи планують провести тренінг «Геній спілкування». Хочуть поділитися своїм досвідом з колегами з інших навчальних закладів.

Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-1 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-2 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-3 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-4 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-5 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-6 Костянтинівські вчителі навчалися в «Школі емпатії» в Києві, фото-7
Костянтинівка новини київ вчителі участь проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі