![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
благоустрій
16:18, 29 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Для дітей на Новоселівці влаштували ігри на майданчику
благоустрій
![Для дітей на Новоселівці влаштували ігри на майданчику Для дітей на Новоселівці влаштували ігри на майданчику](/dist-assets/images/cap.jpg)
У конкурсі на кращий майданчик, створений руками місцевих жителів, цей на Новоселівці не переміг. Але команда волонтерів отримала від організаторів конкурсу подяку. Аніматори з Центру дитячої та юнацької творчості влаштували для дітей ігри.
Взяти участь у забавах прийшли тридцять дітей, що живуть неподалік на селищі і щовечора грають на цьому майданчику. Глядачами були жителі Новоселівки.
Нагадаємо, силами ветеранів АТО та жителів Новоселівки у серпні облаштували закинуте подвір’я. Вивезли 15 машин сміття, встановили турніки, завезли пісок. Зараз на майданчику збираються місцеві, приходять діти і дорослі. До майданчика провели безкоштовний Wi-fi.
Нині це єдине місце на селищі, де можуть грати діти.
![Для дітей на Новоселівці влаштували ігри на майданчику, фото-1 Для дітей на Новоселівці влаштували ігри на майданчику, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...