У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду

У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду

У Костянтинівці 15 вересня провели міський конкурс «Арт-подвір’я». За результатами конкурсу переможцями став двір по вул. Безнощенко, 5.

У п’ятницю до дітей цього двору прийшла команда Центра дитячої та юнацької творчості з подарунками і розважально-ігровою програмою. На свято зібралися діти з сусідніх дворів. У заході взяли участь близько 70-ти дітей, за розвагами яких спостерігали їхні батьки. Діти грали в  ігри з м'ячем, у гру "Дожени мене", "Хто збудує найвищу вежу".

Кожна дитина отримала у подарунок повітряну кульку та браслет, а двір нагородили грамотою.

Свято відбулося за сприяння Міжнарожної організації з міграції ( МОМ ) та народу Японії. За гроші, які вони надали були куплені реквізити для розважальної програми, повітряні кульки та браслети .

Команда Костянтинівського Центра творчості продовжує свою роботу. У листопаді на базі центра планують провести розважально-ігрову програму «Дружня родина».

У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-1 У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-2 У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-3 У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-4 У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-5 У Костянтинівці переможці конкурсу «АРТ- подвір`я» отримали свою нагороду, фото-6
Костянтинівка новини конкурс нагорода двір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі