![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
18:12, 22 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Осінній ярмарок у Костянтинівській школі №3
![Осінній ярмарок у Костянтинівській школі №3 Осінній ярмарок у Костянтинівській школі №3](/dist-assets/images/cap.jpg)
В п’ятницю на подвір’ї Костянтинівської школи №3 відбувся осінній ярмарок. Кожен клас презентував свій святково прикрашений і заповнений смачним товаром стіл. Школярі рекламували і пропонували усім учасникам і гостям ярмарку свої смаколики: домашню випічку, овочі, фрукти, ягоди, горіхи, солодкі напої. Серед покупців були: вчителі, батьки, перехожі, школярі. Вони не шкодували грошей на дари осені і кондитерські вироби.
Поки одні школярі вели жваву торгівлю, інші танцювали та співали.
Особливим товаром була продукція від шкільного підприємництва ЕкоВарня. ЕкоВарня – це соціальний проект, у якому взяли участь учні та педагоги 3-ї школи. За запропонованим школярами бізнес-планом вони виготовляють ручки з макулатури й продають їх.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...