• Головна
  • 21 вересня – Міжнародний день миру
День миру
13:16, 21 вересня 2018 р.
Надійне джерело

21 вересня – Міжнародний день миру

День миру
21 вересня – Міжнародний день миру

День миру в Україні встановлений Указом Президента України  від 2002 року і відзначається щорічно 21 вересня в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН  від 7 вересня2001року № 55/282 та підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Асамблея заявила, що цей день буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цієї доби. Але під стійким миром розуміється не лише відсутність війни, зокрема, під цим поняттям розуміється нульова толерантність до насилля, рівна можливість участі всіх громадян у державному будівництві, соціальна справедливість та соціальна згуртованість, доступ до виробничих ресурсів, економічне відновлення та відбудова, сприяння різноманіттю й толерантності.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході України.

В Україні це свято відзначатимуть шістнадцятий рік поспіль. Мир, спокій і єдність – це ті речі, до яких прагне будь-яке цивілізоване суспільство. Припинити військові дії, проливання крові хоча б на добу – саме такий заклик до всіх країн світу висловлює ООН у цей день, - повідомляє департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мир #День миру #Україна #ООН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...