• Головна
  • У Костянтинівській бібліотеці провели для дітей свято хліба
11:36, 21 вересня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівській бібліотеці провели для дітей свято хліба

У Костянтинівській бібліотеці провели для дітей свято хліба

Вчора на базі Костянтинівської публічної бібліотеки для дітей організували свято хліба. Черняєва Людмила провела для вихованців дитячого садочка «Мир» народознавчу театралізацію «Славимо хліб ми як символ добробуту».

Провідний бібліотекар розповіла малюкам про цінність хліба. Людмила пояснила як відрізнити пшеницю від жита, які бувають види зернових рослин. Діти повторили назви рослин та згадали професії людей, які вирощують хліб.

Після теорії почалася практика. В ігровій формі діти зайнялись вирощуванням хліба. На коні землю зорав Сашко, а трактором – Міша . Єва, Лєра, Павло засіяли поле зернами пшениці . Агроном - Марк ретельно перевірив сходи. Потім діти покликали дощ і хмарка полила пшеницю. Комбайнерами, які зібрали врожай були Кирило та Карина, Сашко виготовив із зерна муку, Олександра та Кирило замісили тісто та поставили його випікатися в піч.

За допомогою такої гри діти наочно побачили шлях, який проходить зерно, щоб стати хлібом. 

Вихователь Тетяна Генадіївна ще раз повторила з малятами послідовність вирощування хліба. Сашко розповів вірша про гарний урожай, а потім пекарі витягли з печі духмяний хліб і пригостили усіх дітей та дорослих.

Після частування присутні подивилися мультфільм «Про дівчинку, яка наступила на хліб». (У мультфільмі розповідалося про дівчинку, яка нікого не поважала. Одного разу вона купила хліб. По дорозі до бабусі дівчинка натрапила на болото, щоб не замаститися поклала собі під ноги хлібину. Жаба, яка все бачила, за такий вчинок перетворила її на пташку. Щоб знову перетворитися на дівчинку, необхідно було зібрати багато колосків).

Бібліотекар і вихователь погорили з малятами про цінність хліба. Дорослі наголосили на тому, що потрібно поважати людський труд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #бібліотека #діти #садочок #хліб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...