Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка»

Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка»

20 вересня у дитячому садочку «Червона шапочка» для покупців відкрив свої двері «Сорочинський ярмарок». До нього готувалися заздалегідь. Діти та дорослі робили усілякі декоративні вироби, композиції із фруктів та овочів.

Захід було проведено з метою популяризації українських традицій.

Підготовкою до свята поділився батько вихованців садочка – Артур Адамян: «Ми з синами нарвали на городі буряки та принесли на продаж. З них можна приготувати смачний та поживний борщ».

Суліменко Ігор: «Моя дружина Світлана разом із сином Іваном виготовили овочеву композицію «Осіннє натхнення».

Мирослава Миколаївна – методист садочка розповіла: «Сорочинський ярмарок допомагає дітям краще зрозуміти українські традиції.  У дітей формується поняття з основ економіки, адже вони сьогодні спробували себе у ролі виробників та продавців».

Після сніданку співробітники дошкільного навчального закладу провели для дітей театралізоване свято. Ведучими були Кум та Кума. Вони жартували, танцювали, співали, грали з вихованцями в ігри.

Діти розповіли вірші, погралися у гру «Струмочок», взяли участь у збиранні каштанів та шишок у кошики, у ігровій формі збирали колоски пшениці. Під час свята співали пісні та танцювали.

Під час свята співали пісні та танцювали.

Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-1 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-2 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-3 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-4 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-5 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-6 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-7 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-8 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-9 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-10 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-11 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-12 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-13 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-14 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-15 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-16 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-17 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-18 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-19 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-20 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-21 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-22 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-23 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-24 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-25 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-26 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-27 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-28 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-29 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-30 Сорочинський ярмарок у Костянтинівському дитячому садочку «Червона шапочка», фото-31
Костянтинівка новини ярмарок дитячий садок червона шапочка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі