Персональні виставки для Костянтинівців

Персональні виставки для Костянтинівців

На базі Костянтинівського центру творчості кожна талановита людина може зробити персональну виставку, абсолютно безкоштовно. Для цього обладнане спеціальне приміщення на 1-му поверсі. У виставковій залі є скляні стелажі; решітки, на яких можна розмістити підвісні роботи; ширми, на яких можливо розмістити картини в різноманітних техніках і стилях.

Там можна побачити тематичні, персональні або підсумкові виставки вихованців гуртків ЦДЮТ: «Чарівна стрічка», «Паперові фантазії», «Паперова пластика», студія образотворчого мистецтва, «Креатив» (вироби із тіста) та зразкового гуртка «М’яка іграшка».

Якщо ви талановита та творча людина, хочете, щоб про вас дізналися мешканці міста, тоді вам потрібно звернутися до Центра творчості. Адреса: пр. Ломоносова, 150, або за номером: 2-75-84.

Персональні виставки для Костянтинівців, фото-1 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-2 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-3 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-4 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-5 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-6 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-7 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-8 Персональні виставки для Костянтинівців, фото-9
Костянтинівка новини виставки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі