• Головна
  • Представників громад Донеччини запрошують на тренінг з просторового планування
навчання для громад
16:23, 17 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Представників громад Донеччини запрошують на тренінг з просторового планування

навчання для громад
Представників громад Донеччини запрошують на тренінг з просторового планування

Заявку на участь у тренінгу можна подати до 28 вересня.

Програма спрямована на підвищення компетенцій представників ОТГ у питаннях стратегічного просторового розвитку та сталого землекористування. Участь у програмі передбачає розробку учасниками концепції стратегічного просторового розвитку. Цей документ дозволяє запланувати довгостроковий інтегрований розвиток всієї території ОТГ, з урахуванням національного та регіонального контекстів, в рамках сталого використання природніх ресурсів та земель. 

Відповідаючи на просторові, економічні, екологічні та соціальні виклики, що стоять зараз перед об'єднаною громадою, концепція сталого розвитку передбачає також створення сценаріїв розвитку соціальної та транспортної інфраструктури, екологічного аудиту та ландшафтного плану території ОТГ, а також розробку пілотних проектів залучення інвестицій.

Розробка візії сталого розвитку ОТГ в контексті регіону та всієї країни; 

Підвищення компетенцій співробітників ОТГ у питаннях просторового розвитку;

Планування стратегічно ефективного використання земель і природних ресурсів;

Розробка стратегічних концепцій транспортної та соціальної інфраструктури;

Напрацювання прототипів пілотних проектів для залучення інвестицій.

Підготовка заявки та подальша участь у програмних заходах вимагає злагодженої роботи та зусиль всього активу громади – від представників органів місцевого самоврядування та керівництва до рядових членів громади.

Подання заявки на участь у програмі від імені об'єднаної громади має бути погоджено міським / сільським / селищним головою н.п., що входять до складу ОТГ (або заступником). Для участі громада має сформувати Робочу групу, що братиме участь в освітньо-практичних заходах в рамках програми. 

Очікується, що до складу Робочої групи будуть входити шість членів, з яких троє братимуть участь у вступному семінарі та проектній Студії (серії практичних воркшопів із розробки концепцій просторового розвитку ОТГ). Інші троє членів Робочої групи будуть залучені до Студії у консультативній ролі, а також братимуть участь у підготовці та проведенні громадського обговорення в ОТГ (див. воркшоп 3 у плані проектної Студії) та підсумковій міжнародній конференції восени 2019 року. 

Зявку на тренінг можна подати тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громада #Донеччина #розвиток #ОТГ #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...