• Головна
  • Велосипедисти доторкнулися до скам’янілих дерев, яким понад 250 мільйонів років
велоекскурсія
11:43, 17 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Велосипедисти доторкнулися до скам’янілих дерев, яким понад 250 мільйонів років

велоекскурсія
Велосипедисти доторкнулися до скам’янілих дерев, яким понад 250 мільйонів років

Екскурсію провів Заслужений учитель України, географ Микола Швець. Він приніс із собою малюнки, на яких зображені рослини і тварини, що жили на нашій землі мільйони років тому.

-Ми стоїмо з вами на дні теплого Сарматського моря. Тут свого часу бігали динозаври і росли араукарії – високі вічнозелені дерева. Вони впали у воду і за мільйони років без доступу кисню перетворилися на каміння, тож маємо тут скам’янілі дерева, - розповів присутнім Микола Швець.

За його словами за останні десять років ці дерева розікрали – велику брилу, яка важить кілька тон, вивезли невідомі. Також розтягли маленькі шматочки. Хоча ця екологічна тропа, а дереві мають статус геологічної пам’ятки державного значення.

Велосипедисти доторкнулися до скам’янілих дерев, яким понад 250 мільйонів років, фото-1

Велосипедисти з Дружківки, Краматорська, Словянська ставили краєзнавцю багато питань про ці дерева, клімат у давнину, тварин, корисні копалини, які нині видобувають на Донеччині.

Цей захід організували велосипедисти Дружківки. У такий спосіб показати, що цікаво і корисно можна провести вихідний, навіть не витрачаючи на це гроші. А ще пізнати свій край, адже з цього починається любов до своєї землі.

Наступних вихідних у Краматорську зберуться велосипедисти Донеччини і Луганщини, які брали участь у велозаходах за проектом Велосхідвпродовж літа, щоб обговорити залучення людей до велосипедного спорту, розбудову інфраструктури в регіоні і обрати, хто представлятиме схід України на велозїзді в Івано-Франківську і Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велосипедисти #Донеччина #екскурсія #краєзнавство #скам'янілі дерева
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...