«Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї

«Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї

У Костянтинівському ліцеї щороку, у вересні, проводять «Сорочинський ярмарок». Учні 3-11 класів приносять на продаж випічку, напої, різні смаколики, фрукти, овочі, декоративні вироби, книжки, іграшки. В організації свята дітям допомагають вчителі та батьки.

Сьогодні на подвір’ї школи організували осінній ярмарок. Покупці могли придбати млинці з начинкою, пиріжки, тістечка, цукерки, яблука, виноград, гарбуз, а із напоїв:компот, фруктовий сік, коктейль та багато іншого.

Для дітей, батьків та вчителів це була можливість проявити свою творчість, креативність та показати злагодженість команди. Кожний клас мав завдання: оформити стіл, де будуть продавати продукцію та вторгувати більше грошей, ніж інші продавці.

Після підрахунків результатів переможці отримають грамоти.

«Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-1 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-2 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-3 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-4 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-5 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-6 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-7 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-8 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-9 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-10 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-11 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-12 «Сорочинський ярмарок» у Костянтинівському ліцеї, фото-13
Костянтинівка ліцей ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі