• Головна
  • У Костянтинівському закладі дошкільної освіти №31 «Мир» відбудеться відкриття інклюзивної групи
18:27, 10 вересня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівському закладі дошкільної освіти №31 «Мир» відбудеться відкриття інклюзивної групи

У Костянтинівському закладі дошкільної освіти №31 «Мир» відбудеться відкриття інклюзивної групи

Освіта для дітей у дитячому садочку в Костянтинівці враховує індивідуальні особливості та потреби кожної дитини. Завдяки проекту«Дошкільний заклад «Мир» - простір, зручний для всіх», що реалізовується в рамках Спільної Програми ПРООН, ВООЗ та МОП«Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», було придбано обладнання та розвиваючі ігри для роботи інклюзивної групи; створено базу даних дітей Костянтинівки, яким рекомендована така форма навчання.

Опираючись на власний досвід роботи в ході проекту, команда дитячого садка вже до кінця цього року презентує модель інклюзивного дошкільного закладу, поширення якої в Україні дозволить залучати більше дітей в дитячі садочки.

Програма заходу:

офіційне відкриття інклюзивної групи та презентація результатів проекту «Дошкільний заклад «Мир» - простір, зручний для всіх» за участі представників Програми розвитку ООН, міської адміністрації, дитячого садка та партнерів проекту;

міні-концерт за участі вихованців дитячого садка;

інтерактивна демонстрація роботи інклюзивної групи, зокрема п ідходу залучення до участі в роботі з дітьми, який передбачає їх активне включення в облаштуванні простору.

Дата:13.09.2018

Час:10:00-11.30

Місце проведення:місто Костянтинівка; музична зала ДНЗ №31 «Мир». адреса: вул. Європейська, 50

До участі у заході запрошують представників ЗМІ, закладів дошкільної освіти, міської адміністрації та мешканців міста.

Контакти: Оксана Корнієва, (050) 291 38 50

Спільна Програма «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні» впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю , в партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #відкриття #інклюзивної #групи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...