![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
14:23, 7 вересня 2018 р.
Надійне джерело
У Костянтинівці відбувся захід до Дня фізичної культури та спорту
![У Костянтинівці відбувся захід до Дня фізичної культури та спорту У Костянтинівці відбувся захід до Дня фізичної культури та спорту](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Костянтинівці колектив Палацу культури та дозвілля спільно з відділом з фізичної культури та спорту, і міським Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували спортивний захід приурочений до Дня фізичної культури і спорту в Україні.
Свято щороку відзначається у другу суботу вересня. Його встановлено в Україні на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року.
Сьогодні у Костянтинівці біля Палацу культури зібралися спортсмени, їхні керівники, школярі, представники адміністрації міста.
Ведучі привітали усіх зі святом, побажали міцного здоров'я. Перед глядачами виступили спортсмени з різних дисциплін, показали свої уміння. Серед них були учасники спортивного клубу традиційного карате-до «Хедоді», вихованців спортивного клубу «Чемпіон» та переможців обласних змагань з чарлідінгу команди КМК «Єдине коло».
Діти мали змогу взяти участь у різних конкурсах, таких як стрибки через скакалку та крутіння обруча. Переможці отримали подарунки.
У кінці заходу відбувся масовий флешмоб, під час якого присутні виконали ранкову руханку під музику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...