• Головна
  • Уряд підвищив на 50% зарплату бюджетникам Донеччини, які допомагають стримувати агресію Росії
гроші
13:31, 5 вересня 2018 р.

Уряд підвищив на 50% зарплату бюджетникам Донеччини, які допомагають стримувати агресію Росії

гроші
Уряд підвищив на 50% зарплату бюджетникам Донеччини, які допомагають стримувати агресію Росії

5 вересня 2018 року ухвалено постанову Кабінету Міністрів України „Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, повідомляє Урядовий портал.

Розробленою Міністерством соціальної політики постановою передбачається, що заробітна плата працівників установ, закладів та організацій, що фінансуються з бюджету, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції безпосередньо в районах її проведення, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, підвищується на 50 відсотків за фактичний час перебування в районах проведення таких заходів (операцій) за наявності підтверджувальних документів.

Як буде нараховуватися зарплата у вересні педагогам, у Костянтинівському управлінні освіти наразі не знають. Чекають роз’яснень з Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #учителі #зарплата #Донеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...