• Головна
  • Громадськість Донеччини звернулася до голови Донецької ОДА з проханням не допустити до викладання у школах учителів-сепаратистів
освіта
16:02, 30 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Громадськість Донеччини звернулася до голови Донецької ОДА з проханням не допустити до викладання у школах учителів-сепаратистів

освіта
Громадськість Донеччини звернулася до голови Донецької ОДА з проханням не допустити до викладання у школах учителів-сепаратистів

Звернення опублікував Максим Потапчук – голова ГО "Культурно-освітня фундація Лібері Лібераті", також під ним є підписи представників 4-х громадських організацій, які працюють на Донеччині.

Зокрема, ідеться про вчительку хімії Ольга Черкашина з Костянтинівки, котра звільнилася зі слідчого ізолятора поліції та з 1 вересня викладатиме дітям у школі Костянтинівського району. У її планах знову викладати студентам місцевого технікуму.

У цьому році вчительку хімії Черкашину затримали співробітники СБУ та перевезли до Вінниці, де прокуратура оголосила їй підозру за статтею 258-3 Кримінального кодексу України "Сприяння діяльності терористичної організації". Згідно з матеріалам справи, вчителька працювала в агентурній мережі терористичної організації, так званого, "министерства государственной безопасности днр ". Вчителька фіксувала кількість військової техніки, що прибувала залізницею до прифронтової Костянтинівки, місце дислокації військових та їхню кількість. Також завербувала до агентурної мережі екс-працівника місцевої поліції, склала та передала терористам списки співробітників Костянтинівського міськвідділу поліції», - пише Максим Потапчук.

З 1 вересня в опорній школі Іллінівської громади буде працювати екс-директорка костянтинівської школи №9 Ірина Прохоренко, що в шкільній їдальні варила їжу та постачала її терористам. Прохоренко є депутаткою Костянтинівської міської ради і пішла на співпрацю зі слідством.

Спроба вирішити проблему на регіональному рівні видається найбільш здійсненною та ефективною, а, маючи значний досвід роботи у Службі безпеки, пан Олександр має як ніхто розуміти небезпеку, яку несе систематичне поновлення колаборантів на освітянських посадах, та необхідність оперативного реагування й створення механізму протидії.

Якщо зараз ми промовчимо, то ідеологічно й морально втратимо тисячі маленьких українців зі Сходу, які потрапили до рук проросійських сил. 
Закликаємо не дозволити окупацію освіти в тих куточках української Донеччини, що, як ми ясно усвідомлюємо, відвойовані кров’ю!” – пише Максим Потапчук.

Активісти вважають, що у голови Донецької ОДА є повноваження, щоб на регіональному рівні не допустити до викладання у школах таких педагогів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #сепаратизм #Донеччина #учителі
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...