• Головна
  • За останні 10 років якість викладання в школах України не змінилась
08:00, 24 серпня 2018 р.
Надійне джерело

За останні 10 років якість викладання в школах України не змінилась

За освітанні 10 років якість викладання в українських школах не погіршилась і не покращилась.

Про це пише в своїй колонці радник міністерки освіти і науки та член Національної команди експертів з реформування вищої освіти Володимир Бахрушин на основі порівняння результатів ЗНО за 2008, 2014 та 2018 роки.

Базові знання випускників українських шкіл істотно не погіршилися і не покращилися за останні 10 років. На жаль, вони залишаються значно нижчими за бажаний рівень . Це є не наслідком реформування освіти, яке лише починається, а однією з головних причин, що зумовили необхідність її реформування”,переконаний Бахрушин.

Він також пише, що від початку запровадження ЗНО є багато учасників тестувань, які показують погані результати з математики.

“ Водночас, поступово зростає частка тих, хто має результати не дуже високі, але вище середнього рівня. Це не можна однозначно інтерпретувати як підвищення якості математичної освіти .

Можуть бути й інші причини– наприклад, зменшення (за рахунок гірше підготовлених) частки абітурієнтів, які обирають математику для складання ЗНО, зміна розподілу тестових завдань за рівнем складності тощо. Але принаймні немає підстав говорити про погіршення якості освіти в останні роки”, – пояснює радник міністерки оствіти.

Джерело: НУШ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #школа #освіта #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...