• Головна
  • На Донбасі не відключать аналогове мовлення 1 вересня
17:00, 14 серпня 2018 р.
Надійне джерело

На Донбасі не відключать аналогове мовлення 1 вересня

На Донбасі не відключать аналогове мовлення 1 вересня

В Україні планували перейти з аналогового на цифрове телебачення. Розробили відповідний проект плану, виконання якого повинні були почати в грудні минулого року. Але на початку березня 2018 року з'ясувалося, що нічого так і не відбувається, і головна причина - План не був затверджений Кабінетом міністрів. Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

В результаті прийнято рішення змінити строки реалізації поетапного виключення аналогового телерадіомовлення. При цьому план обов'язково має затвердити уряд.

Перехід на цифрове мовлення буде відбуватися в три етапи. Перше відключення аналогового ТБ було в серпні 2018 року - в Києві та Кіровоградській області. Потім, в січні 2019 року, без аналога залишать телеканали на всій території країни, крім Луганської та Донецької області, в тому числі «UA: Першого» і місцевого мовлення повідомляє Мariupolnews.

Костенко - директор масових комунікацій Луганської облдержадміністрації наголосив на тому, що сьогодні більшість жителів територій, прилеглих до лінії розмежування, має застарілу техніку і поки не забезпечені засобами приймання цифрового сигналу.

"Департамент масових комунікацій вже підготував обґрунтування щодо того, щоб залишити аналогове мовлення в Луганській області до завершення операції об'єднаних сил", - уточнив Костенко. Джерело : Ліга. Новини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донецька #луганська #область #аналогове #телебачення #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...